Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan alakítanád ebben az...

Hogyan alakítanád ebben az esetben?

Figyelt kérdés
10 hónapos babának kistesót szeretnénk hamarosan,annyi a kérdésem ha ő anyatejes még, sosem evett cumisüvegből, tápszert szintúgy sose kapott, és tejfehérje allergiás,akkor ti mit csinálnátok a helyemben? Várnátok a tesóval vagy szerintetek hogyan adhatnám neki a napi 500ml tejalapú tápanyagot? Csőröspohár, itatópohár, mindenféle cumisüveg kilőve, vizet tud inni kis kávéspohárból.
2018. jún. 25. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Én a másodikkal voltam így, semmilyen üveget, tápszert nem fogadott el. 14 hónaposan kis segítséggel elválasztotta magát, már alig volt tejem. Most lesz két éves, alig eszik tejterméket, a tejallergiát elvileg kinőtte, a vérvételi eredményt várjuk épp. Egészséges gyerek egyébként.

Szerintem ha nem sietős a második terhesség, másfél éves koráig érdemes várni, addig szoptathatod, mikor teherbe esel, vagy két éves korában azért már el lehet választani.

2018. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha azonnal teherbe esel, akkor van még 9 hónapod szoptatni őt (sőt, akár később tandem is tolhatod). 😊 Nálunk a 2 nagy 13 hónap korkülönbséggel született, egy ideig párhuzamosan is szopiztak. 😊
2018. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!