Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek volt hasonló?...

Valakinek volt hasonló? Májusban abbahagytam a bogyót.18-21 között volt megvonásos vérzés. Azóta pedig nem tudom mi történik.

Figyelt kérdés
Június 3án vasárnap volt tojásfehérjés nyákom, görcsökkel, derékfájással. Rá kb 1,5 hétre nagyon gyenge barnázás kb 2-3 napig. Azóta sem jött meg, tesztek negatívak. Viszont pms tüneteim vannak lassan 2 hete. Várhatom, hogy megjön vagy mennek dokihoz? Ilyenkor már foglalkoznak a dologgal vagy korai?
2018. jún. 27. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első néhány hónapban normális, hogy nem áll vissza rögtön a ciklus, amíg ürül a hormon a szervezetedből. (Tudom, ezekre a mai nagyon modernekre azt mondják, napok alatt eltűnnek, de mégis, egyénenként változik, mennyi idő alatt tér magához a test.)

Ha júliusban sem jön meg, akkor utána már elnézhetsz dokihoz, de még akkor is simán mondhatja, hogy legyél türelmes.

2018. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sejtettem 😊 Amúgy közben felhívtam a dokit is aki azt mondta, hogy 3 hónapon belül ha nem jön meg akkor menjek. Ha amúgy előbb nem esedékes, rákszűrés vagy ilyesmik miatt. Azt viszont elfelejtettem megkerdezni tőle, hogy akkor ebben az esetben nem is lehet teherbe esni? Vagy azért van némi esélye?
2018. jún. 27. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Az esély megvan, csak kisebb. Elvileg még nincs normálisan peteérésed, de hát olyat is gyakran hallani, hogy valaki klimax után lesz terhes, úgyhogy nem lehetetlen. :)
2018. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!