Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos-om van . Inofolicet és...

Pcos-om van . Inofolicet és clostilbegy kaptam . Segített ez valakinek Pcos-al? Pozitív negatív tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
2018. jún. 28. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Amíg nem álltak helyre az értékeim (IR, pajzsmirigy) nekem ez így kevés volt, négy sikertelen Clostis kúrám volt. Metformin is kellett, Letrox, mozgás, fogyás, így lett végre peteérés, de gyenge. (De már ez is nagy lépés volt!) Clostit próbáltuk újra, hogy "erősebb peteérést" csináljon, magyarul combosabb sárgatest, több progeszteron, így már elsőre terhes lettem. Két havi Clostit írt fel, a második doboz megmaradt. Amikor kistesót akartunk, megint ugyan az a felállás: van peteérés, de gyenge. Harmadik próbálkozós ciklusban írt fel Clostit, ki sem váltottam, mert ugye maradt egy doboz. Azonnal terhes lettem, másodjára ikrekkel.


Amiket az állandó gyógyszerek mellé szedtem még a próbálkozások alatt: Inofolic, folsav, D vitamin, E vitamin

2018. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annyira jó ilyet olvasni .. 😊😊😊
2018. jún. 28. 22:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ired rendbe rakták már? Ciszták felazívódtak?
2018. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia, én is szedtem, 4.ik kúrán vagyok túl, van pé-m is, de sajnos a tüsző nem reped meg és ciszta lesz belőle mindíg. A következő ciklusban már más kezelés fogok kapni.
2018. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ma voltam nőgyógyásznál ..

És ezt irta fel ..

Menstruáció 5-napjától szednem kell 5 napig aztán meg ék vissza hozzá uh-ra..

2018. jún. 28. 23:24
 6/10 anonim ***** válasza:
De mi van az ireddel és a cisztákkal? Ha ezrk még nincsenek rendbe rakva tilos a closty. Ha ezek helyreálltak akkor utána 1 év próbálkozás és utána esetleg closty.
2018. jún. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kicsit off, de...


Nekem is írt fel a doki clostyt. Előtte uh-val megnézte van e cisztám, nem volt így felírta, de uh követés nem lesz. Ez nem baj???

2018. jún. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De.
2018. jún. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én dokim sem csinált UH követés, amikor csak Clostybegit volt, csak szuris stimulált ciklusban. Mázlim volt, mert mindig meg tudott repedni, de lehetett volna ciszta is belőle. Van, aki kap repesztőt is a Closty mellé, nehogy ciszta legyen. Szerencsém volt, mert terhesség lett belőle, de igazából nem ez a szabályszerű eljárás.
2018. jún. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Cisztáim vannak ..Ir valószínű az is ..

Mivel Pcos nincs Ir nélkül ..

2018. jún. 29. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!