Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki szedte a Clostilbegy...

Szasza0426 kérdése:

Ki az aki szedte a Clostilbegyt nevű gyógyszert?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát. Be is szedtem már egy adagot. Elvileg 2 nap múlva kellene megjönnie a nemvártnak. Már lassan egy éve próbálkozunk és már kezdem feladni a reményt hogy kisbabánk lehet. Köszönöm előre is a válaszaitokat. :)

2018. júl. 2. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen problémára kaptad? Nincs tüszőrepedés, vagy gyenge a sárgatest? Én az utóbbira kaptam, így lett mindhárom gyerek (1+egy ikerpár). De fontos, hogy nekem az alapprobléma (IR, pm. alulműködés) ismerve és kezelve volt.
2018. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem volt peteérésem,arra kaptam egy másikat.Ezt azért kaptam hogy serkentse és hogy megrepedjen a tüsző. Hangulat ingadozásaim vannak. Folyton aludnék.

Tegnap teszteltem egy negatívat,és most nagyon rossz.

2018. júl. 2. 19:03
 3/5 anonim válasza:
100%
En szedtem kb fel éve egy kúrát enis arra kaptam hogy nem volt peteeresem, cisztaim voltak.... multheten teszteltem ket pozitívat.. ne add fel nembiztos hogy rögtön összejön mi is másfél éve próbálkoztunk:)
2018. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Az előző vagyok csak még annyi hogy nekem a doki még az inofolicot ajánlotta az is segít!
2018. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Második kurám vagyok túl

Az elsőt mensi nélkül kezdtem szedni

Most a második kúrát norculut al szedtem utánna 5 napig 2x1 clostit

Hát remélem mostmár sikerült🙂🙂

Bár nekünk nem volt gond hogy xy ideje próbálkozunk a babával

Csak amikor nem betegedtem meg (nem tudom miért)

Akkor kérdezte a doki hogy szeretnénk e babát, mondtam hogy mostmár szeretnék igen.

Elküldött vérvételre ott minden rendben volt. És Elkezdtem a clostit szedni

2018. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!