Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felelőtlenség (lenne) bizonyta...

Felelőtlenség (lenne) bizonytalan pénzügyi helyzetben, de hosszú ideje tartó szerelemben próbálkozni a babával?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is mennyire bizonytalan és hány évesek vagytok?
2010. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire álltok rosszul. Igen nehéz a szívnek parancsolni, mikor az egyik legalapvetőbb ösztön előbújik az emberből, de meg kell gondolni. 3 éve nagyon-nagyon boldog kapcsolatban voltunk, de anyagi helyzetünk még nem volt kielégítő. Nagyon szerettünk volna egy babát már, még is úgy döntöttünk, hogy várunk. Újabb 3 boldog év telt el, mire végre úgy találtuk, hogy belevágunk, azonnal sikerült is. 8 hét múlva itt lesz köztünk. Ezt csak példának mondtam el. Viszont itt bárki bármit is mondjon, a ti döntésetek. Ha a szívedre teszed a kezed, és azt mondod, nyugodt lelkiismerettel vágsz bele, akkor ne habozz.
2010. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

25 vagyok, a férjem 26.

A helyzet nem túl rózsás, de reményeink vannak a jobb kilátás érdekében. Minden hónapban van remény, hogy jobb lesz.

2010. jún. 17. 18:30
 4/8 A kérdező kommentje:

18:27 én évekig tuti nem bírnék várni... Már nagyon szeretné(n)k. Sokat beszélünk róla, akaratlanul is.

Amúgy már 6 éve vagyunk együtt!

2010. jún. 17. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
várj még 2 évet, törekedj rá hogy jobb legyen.
2010. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig lehet még jobb, és még jobb, mindig van kifogás mellette és ellene is. Ha a legfontosabbakat, mint étel-ital,ruha és TE magad az első 1-2 évben meg tudjátok neki adni, akkor felesleges az anyagiakra várni. Magyarországon ezt sosem lehet tudni, vagy lesz jobb, vagy nem... emiatt ne mondjatok le a babáról. L27
2010. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan sosem lesz, hogy minden tökéletes lesz körülöttetek, úgyhogy ha engem kérdezel, vágjatok bele! Egyébként sem biztos, hogy rögtön elsôre összejön, lehet, hogy hónapokat, éveket kell várni a babára, addig meg változhat az anyagi hátteretek is. Én belevágnék. Sok sikert kívánok!
2010. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is hasonló helyzetben vagyunk.Annyira szeretnénk már!!! de most épp munkát keresek ugyhogy várni kell amíg legalább állást találok utána belevágunk remélem nem tart sokáig-egyébként már 2 éve próbálkoztunk de eddig nem sikerült:(
2010. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!