Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felelőtlenség abortusz után...

Felelőtlenség abortusz után újra próbálkozni?

Figyelt kérdés

Művi vetélés után vagyok 1 hónappal.


A menstruációm 29 napra jött meg. Úgy tűnik csupán 2 napig... elég sokáig barnáztam, váladékoztam, így lehetséges a rövidsége. Egyébként UH kontrollok szerint nem volt probléma.


2009. ápr. 19. 10:35
 1/6 A kérdező kommentje:
A barnázás az abortusz után tartott sokáig...
2009. ápr. 19. 10:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom a veszteségedet! Én úgy tudom, hogy ilyen korán nem jó próbálkozni, de a helyedben felhívnám az orvost, hogy 100%-ost választ kapj. Én azt tartanám be, amit az orvos mond, mert az a cél, hogy a baba egészséges legyen.
2009. ápr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az orvos azt mondta, hogy ha megjön a menstruáció, akkor lehet próbálkozni újra!!! Hiszen ha már van peteérés, akkor lehet újabb terhesség.


Abortuszom egyik OKA:

A terhességemet többek között egy másik beavatkozás miatt kellett megszakítani. Amin már túl vagyok.


Tehát nem elhalás vagy konkrét elvetélés volt a probléma... EZÉRT FÁJ NAGYON A VESZTESÉG

2009. ápr. 19. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Teljesen átérzem min mész keresztül.Március 17-én volt missed ab. műtétem.A vérzésem hamar elmúlt, de a barnázás olyan 1,5 hétig tartott.Azóta nem jött még meg, már több mint egy hónap eltelt!De a műtét után 3 héttel védekezés nélkül voltam a férjemmel.Tegnap teszteltem, bár délután és mintha lenne még egy csík!Lehet, hogy bebeszélem!Tehát nem bizti.Nekem azt mondták, hogy várjak egy mensit és lehet újra próbálkozni.Hát mi annyit sem vártunk.De ahány orvos annyifélét mond.Itt volt aki azt írta, hogy műtét után a következő mensi már nem jött meg és egészséges, szép babája született!
2009. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem felelötlenség és a doki is mondta akkor mindent bele:)Én biztos nem gondolkoznék ha akarnék!Sok sikert!!!
2009. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm...
2009. ápr. 19. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!