Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kora terhesség, vagy vetélés?

Kora terhesség, vagy vetélés?

Figyelt kérdés
Sorstársakat keresek. Múlt héten teszteltem pozit. Hétfőn viszont barnázni kezdtem. Ma voltam dokinál, azt mondta először, hogy nincs terhesség, aztán megvizsgált uhn is, ott volt egy pici feke lyuk, azt mondta, hogy lehet hogy most fejlődik, de lehet, hogy most vetélek. Nem tudja megmondani. Vettek vért, hcg miatt, meg kaptam duphastont is. Volt valaki hasonló helyzetben?

2018. júl. 3. 22:22
 1/10 A kérdező kommentje:
még annyit, hogy PCOs vagyok, utolsó mensim május 14, ciklusaim 35-40 naposak kb. Pé-m az "ahogy esik, úgy puffan kategória". Sose volt még ugyanakkor.
2018. júl. 3. 22:25
 2/10 anonim ***** válasza:

Én így voltam. 4 héten mentem, nem láttak semmit csak megvastagodott mehnyalkahartyat. 5 héten egy kicsi fekete lyukat (petezsak), asszem 5 mm-eset. Én a kezdetektől barnaztam végig. Én is kaptam progeszteront. Nekem nincs pcos-ám, csak ir. Na ez a baba nem fejlődött tovább.

Most szinten barnazassal (2 napig) indult a terhességem, 5 héten 6 mm-es petezsak. Most meg már szívcső pulzalas is volt.

A lényeg, h nagyon két esélyes, vagy marad vagy nem :(

Mennyire barnazol? Hány napja? Hány hetesen voltál uh-n? Ha jól gondolom akkor 5, nem mondtak h hány mm?

2018. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sajna nem az én dokim volt, hanem helyettesítés, dühös volt, hogy belerondítottam a napjába. Na mindegy, semmi konkrét adatot nem tudok, vastag méh nyálkahártyája,hogy mennyire azt nem mondta. Figyelembe sem vette a pcomat hiába mondtam, hogy menzesz szerint nem lesz pontos, menzesz szerint 7 hetes lennék, de nekem volt pé-m a 28.ik ciklus napon is. Szóval nemtudom.

A barnázás, nem vészes, csak törléskor, a papiron, ha tudok pihenni, akkor teljesen elmulik.

2018. júl. 3. 22:37
 4/10 A kérdező kommentje:
ja és, tüneteim vannak, hányinger és mellérzékenység, az jelent valamit nem?
2018. júl. 3. 22:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, számít valamit. Bár nekem is volt az elhalt terhességnél viszont el is múlt minden nagyon hirtelen. Illetve nálam akkor nagyon halvány volt a teszt csík, ami nem is erősödött. Progeszteron pótlás nem ártana a barnazas miatt.
2018. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Progi potlas a barnazas miatt es sokat pihenj. Ha lehet vegyel ki betegszabit es minel hamarabb menj es konzultalj a sajat nogyogyaszodal. Drukkolok neked hogy minden jol alakuljon.
2018. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, kaptam duphastont 3x1 és még egy másikat aminek most hirtelen nem tudom a nevét, de azt vérzés ellen 3x2t. Saját dokimhoz pénteken megyek, a hcgt eredményeit már ő fogja kiértékelni.
2018. júl. 4. 06:06
 8/10 momoka 2002 ***** válasza:
Hcg-t 2 nap kulonbseggel szoktak min. 2x nezni es a lenyeg hogy csokken,vagy no. Ha nem vettek le masodiknak vert kerjed. Egy eredmeny nem sokat mutat.
2018. júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most azt fogja megmondani hogy van-e hcg egyáltalán, és utána igen leveszi mégegydzet, hogy lássuk, növekszik-e az érték.
2018. júl. 5. 06:52
 10/10 A kérdező kommentje:
*mégegszer-bocs ez van ha sietve pötyögök
2018. júl. 5. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!