Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség? Mennyire valószínű...

Terhesség? Mennyire valószínű a terhesség? Vagy csak a természet csúf tréfát űz velem, és egyszerre sok-sok különböző "betegség" ütötte fel a fejét nálam

Figyelt kérdés
Nagyjából 2 hete elég sűrűn olyan meg fog jönni érzésem van(még 2 hét múlva esedékes a mensi) múlt héten elég durva barnás folyásom volt 2 napig. A héten vettem észre, hogy megnőttek a melleim és meg is keményedtek, kicsit érzékenyebbek a szokottnál, de azt nem mondanám, hogy fájnak. A gyomrom mostanában nem valami jó, kicsit émelygős érzés, és tegnap éjjel arra keltem, hogy a bal oldalamon, az alhasamnál borzasztóan szúr, talán a petefészkem, nem vagyok benne biztos, de rettenetes fájdalmaim voltak. Ezen kívül a hátam-derekam is borzasztóan fájdogál. Nekem eszembe sem jutott, hogy terhesség is lehet, a párom hívta fel rá a figyelmem. Délután veszek tesztet, holnap reggel megcsinálom, addig is, mit gondoltok?

2018. júl. 4. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is ugyan ezek a tünetek voltak beágyazódáskor szurt a ball petefészkem illetve a méhem is görcsölt kicsit a derekam is leszakadt annyira fájt, émelyegtem is néha. szurkolok hogy baba legyen :)

7hkm

2018. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget! már elkezdtem reménykedni :)
2018. júl. 4. 10:56
 3/10 anonim válasza:
Írd meg mi lett az eredmény!!
2018. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ird meg az eredmenyt
2018. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha két hét múlva fogsz menstruálni, akkor még csak most van ovulációd. Vagy hány naposak a ciklusaid?
2018. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
sajnos elég változó, 30-35 nap között mozog. én is gondoltam az ovulációra, de eléggé figyelem a testem, és ezek a tünetek nekem teljesen újak. mindenesetre már bejelentkeztem nőgyógyászhoz is, meg a háziorvosom is meglátogatom a teszt eredményétől függetlenül. meg sokat úgysem remélek a teszttől sem, pont azért mert a mensimre még várni kell.
2018. júl. 4. 14:23
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem teszteltem, mert azt mondták, hogy még nem valószínű, hogy kimutatja a teszt, ha terhes vagyok. Mérem a. hőm, az alapján eddig úgy néz ki, baba van a dologban :)
2018. júl. 6. 08:05
 8/10 anonim ***** válasza:
mi újság veled kérdező?
2018. júl. 30. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem lett baba. Voltam nőgyógyásznál, azt mondta cisztám volt, ami kifakadt, ez okozta a melleim megduzzadását is. Plusz méhszájsebem is van..
2018. júl. 30. 08:15
 10/10 anonim ***** válasza:
sajnálom :( szurkolok hogy a következő hónap sikeres legyen :)
2018. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!