Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen (menzesz szerint...

6 hetesen (menzesz szerint 6+2 hetesen, de 30 napos ciklus) megyek holnap UH-ra. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy még nem nagyon van ilyenkor szívhang, de kb. milyen méret az "ideális" erre a korra? Nektek milyen volt? Rákerestem a neten, de ahány oldal, annyi méretet adnak meg erre a korra.
2013. szept. 9. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
6 hetesen már láthatja a szihólyagot, ami azt jelenti, hogy méhen belüli a terhesség, de akár még szívhang is lehet! :) Nekem 5 hetesen 11 mm-es petezsákot láttak szihólyaggal, majd 7 hetesen 11 mm-es embriót.
2013. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, jajj úgy izgulok:) holnap lesz a szülinapom, remélem szerencsét hoz:)
2013. szept. 9. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:

nwkem 34napos ciklusnál 5hetesen 4hetet irtak és szikholyag volt. 2hét mulva 6hetet irtak a papirra és volt szivhang 9mm embrio. azota majdnem behozta a lemaradast a méretében. drukkolok

12hkm

2013. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Voltam ma UH, és egy elég régi gépe volt a dokinek, de 15 mm-es petezsákban láttuk a pulzáló szikhólyagot. CRL 3 mmm.

Szerintetek ez jó?

Olyan izgatott vagyok, nagyon jó érzés volt látni a kis pulzáló valamit, az én kisbabámat. Csak annyira aggódom, olyan messze van még a 12. hét:)

2013. szept. 10. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:

előö vagyok.simán jo,ne aggodj.igen sajnos tudom mijen messze van az a 12hét...:(

alug vartam én is most meg azt várom h nöjjön a pocak és megmozduljon.

ne aggodj biztos késöbb fogant mint gondoltad.nallunk is igy volt. a 20ik napomon foganhatott vagy a 24iken.akkor voltunk együtt.

vigyazz magadra.boldog babavárást bár tapasztalatbol tudom hogy ez egy pánikolos idöszak.ott van e még mekkora vajon...stb. de nyugi nemsokara te is mehetsz védőnőkhőz vérvételre ultrahangok kivizsgalas...stb.és mar itt is van a 12.ik hét.

12hkm

2013. szept. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja még annyi hogy majd csak lesel a következő ultrahangon mekkorat nőtt.napi 1milivel lehet szamolni.gratula mégegyszer.
2013. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon várom:) jövő hét szerdán megyek
2013. szept. 11. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!