Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert nem mutatja ki a teszt?...

Miert nem mutatja ki a teszt? Tul korai?

Figyelt kérdés
Egyuttlet utani 18. napom van, ovulaciom nem tudom mikor volt, mivel 40 naposak a ciklusaim, vagy neha annal is tobb. A 7-10. nap kozott folyamatos nagyon eros barnazasom volt, valamint gorcsoltem is. Elotte sosem barnaztam, lehet sikerult a baba? De a tesztek eddig nem mutattak ki :(
2018. júl. 4. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy baba, lehet hogy nem. De ha pozitív lesz, akkor menj orvoshoz mert lehet h progeszteron fog kelleni a barnazas miatt.
2018. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonoom! A barnazas pedig pont a beagyazodas idoszakaban volt,ezert is gondolom, hogy sikerult :)
2018. júl. 4. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 40 naposak a ciklusaid, vagy akár még ettől is hosszabbak, akkor kb. a 45. nap körül érdemes tesztelni, előbb nem. Nem az együttléthez mérném a te esetedben. Bár ilyen hosszú ciklussal nem lesz könnyű dolgod a teherbeeséssel.
2018. júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat azt mondjak, a beagyazodasi vérzés 1 nagyon max 2 napig jelentkezik és csak pár csepp. A 4 napos erős barnazas nem olyan jó jel de kívánom, h baba legyen!
2018. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonoom!!!

Akkor meg a teszttel varok, csak nagyon nehez, de remelem sikerul :)

2018. júl. 4. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én is ebben a helyzetben vagyok.

46 napos a ciklusom. Görbét vezetek de kimaradt pár nap. 30-33.nap között lehetett ovum 38.on egy rózsaszín folt volt a WC papíron azóta semmi. Ma már a 42.-en vagyok.A 10-es teszt negatív de bízok benne hogy baba van a dologban.

2018. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hat nagyon-nagyon szurkolok neked!! Ird majd meg! :)

A naptar szerint nekem tegnap volt ovum, aztan meglatjuk, sokat kell meg varnom, neked annyira mar nem :)

2018. júl. 5. 09:25
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

Köszönöm :) holnap és hétfön tesztelek de van egy olyan érzésem hogy a holnapi még nagyon korai lesz.

Irok majd hogy alakult,drukkolok neked is :)

2018. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Mi lett a mai teszt eredménye?
2018. júl. 6. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!