Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai a teszt? Terhes volnek?

Korai a teszt? Terhes volnek?

Figyelt kérdés

sziasztok,csak 2honapja probalkozunk babaugyben a parommal es emiatt volna egy par kerdesem..

kb ahogy szamolom 2es fel hete es 2hete is egyutt voltunk parommal,3napja volt kissebb hoemelkedesem fejfajasom is volt,pedig sosem szokott fajni..es az etvagyam is megnott..tegnap munka elott 10szelet korozottes kenyeret ettem meg, reggel semmi tunetem nincs ugy kb 10ig..10tol emelyges egeszen addig ameddig nem eszek egy kicsit,majd tegnap esti muszakban voltam es ittam a kis jeges italomat ramjott a hanyinger olyan szinten hogy mikor mar mentem volna haza vissza ekllett futnom a mosdoba ,mikor hazajottem ettem egy kis sutit meg ittam tejet ra max 30masodperc telt el jott is vissza..en nem vagyok az a hanyos tipus,akkor hanytam utoljara mikor tudogyulladasom volt 7evesen...Egyik baratnom azt mondja vegyek tesztet,sot amiatt is mert januarba volt egy vetelesem (fiatal terhesse) alitolag nagyobb az eselye.nos szerintetek?


2018. jún. 5. 08:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mikor kéne megjönnie?? Mikor lehetett peteérés? Ettől függ, hogy korai-e a teszt. Persze lehet baba, mivel nem védekeztek!
2018. jún. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha már késik a menstruációd, akkor tesztelj.
2018. jún. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
meg van 16napom hatra msot kezdek majd ovulalni..noveremnek 3picinye van o azt mondta h teszteljek mert nagy esely lehet
2018. jún. 5. 08:58
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem inkább védekezzetek!
2018. jún. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mint irtam kedves utolso,babat szeretnenk!! nem tudom miert kellene vedekeznunk?!
2018. jún. 5. 09:31
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez az ovuláció miatt is lehet. A vetélés felboríthatta picit a hormonjaidat. Szerintem nem vagy terhes.
2018. jún. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a zagyvaságot nehéz kibogozni, inkább azt írd meg, mikor volt az utolsó menzesz első napja? Mióta késik? Ne tüneteket keress magadon, hanem tesztelj, ha elmarad a menstruációd. Ha meg félidőben vagy, nincs miről beszélni.
2018. jún. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha még 16 napod van hátra és peteérés előtt vagy, továbbá az utolsó menstruációd rendben megjött, akkor nyilván nem vagy még terhes. A megnövekedett étvágyat (ha majd később terhesség is okozza, mert most még nyilván nem) is kordában lehet tartani, nem kell azért disznó módra kajálni, csak azért, mert az ember gyermeket vár. Ha megennék 10 szelet körözöttes kenyeret reggel, később én is émelyegnék, meg rókáznék. Ha nem akarsz vágási sertés méretűre hízni még a terhesség előtt, akkor próbálj 10 szelet kenyereken, meg sütin kívül valami értelmesebbet is enni, rostokat, fehérjét, egyrészt mert a saját egészséged is megkívánja, másrészt a gyereknek is több táplálék jut, amíg majd benned növekszik. Tesztelni teljesen felesleges. Legyetek együtt ovu környékén, aztán ha majd 16 nap múlva nem jön meg, ráérsz akkor lőni egyet.
2018. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem a korozottes kenyer miatt hanytam.este hanytam gyumolcsital utan.amugy meg ne papolj itt nekem mikor legyunk egyutt nyilvan valoan azert tudom mikor voltunk egyutt.es pete eres volt.mindegy itt haszontalan valaszokat kapok.ugyis tesztelek
2018. jún. 5. 13:00
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, terhes vagy!!!! Hasznos számodra ez a válasz?
2018. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!