Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy gond lehet szerintetek?...

Nagy gond lehet szerintetek? Esemény utáni tabit vettem, rá egy hétre megjött, majd most, a mensi első napjától számolva a 21. napra valami barnás-véres nyákos vérzésem van és nagyon fáj a hasam (eddig sosem fájt) több info lent

Figyelt kérdés
Január óta 4 esemény utánit vettem be (6 hónap alatt), tudom!! hülye vagyok, ne szidjatok érte, de már nincs mit tegyek. Szóval utoljára mikor bevettem, rá egy hétre meg is jött, fájdalommal ha jól emlékszem. Azóta eltelt nagyjából 2,5-3 hét.. most pár napja pedig nagyon fáj az alhasam, ma pedig jött valami nyákos barnás, picit véres cucc.. ez vajon mi lehet? Tettem betétet, de nem folyik bele semmi, csak mikor wc-zek a papírral törlöm ki azt a barnás nyákot. Nekem amúgy a mensim mindig késett, volt hogy hónapokat. Általában volt hogy 40+ napra rá jött meg.
2018. júl. 6. 00:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Esemény utáni tablettás bort vagy esemény utáni Teletubbyt?
2018. júl. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Fél év alatt 4-et????????

Tejóég. Rendesen fel lehet borulva a hormonháztartásod, sőt talán haza is vágtad. Gratulálok. Nem tudtok védekezni, vagy mi? Édesistenem...

2018. júl. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kb 8nappal ezelőtt voltam együtt a párommal, védekeztünk és megnéztük az óvszert is és nem volt kiszakadva.
2018. júl. 6. 00:36
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hülyeség volt de már nincs mit tenni :(((
2018. júl. 6. 00:39
 5/14 A kérdező kommentje:
Update: megnéztem jobban, vér jön, csak nagyon kevés és lassan folyik,
2018. júl. 6. 01:48
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy igazi hormon bomba önmagában is, így pláne. Az lenne a csoda, ha nem kavarna be semmit. Olyankor ajánlott csak, ha peteéréskor kiszakad a gumi. Nem cukorka!
2018. júl. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A másik: ha gumival védekeztetek, és nem szaladt ki, akkor mi a fenének vetted be?
2018. júl. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mivel a 4 tabival teljesen szétbombáztad a hormonháztartásodat, elballaghatsz egy nőgyógyászhoz, hogy rendberakja. Már ha akarsz majd gyereket az életben..
2018. júl. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagy gond lehet. Menj el nőgyógyászhoz, sumákolás nélkül mondd el, hogy mik az előzmények, milyen tüneteid vannak, és vagy helyre tud rakni, vagy nem.
2018. júl. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Uristen, erre nincsenek szavak :o és melyik orvos irt fel neked egymás után négyet?!

Ha ennyire parazol a terhesség miatt szedj fogamzas gatlot és plusz gumi. Amúgy valóban totál oda lehet a hormonhaztartasod, menj és rakasd rendbe.

2018. júl. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!