Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány éves korig eshet teherbe...

Hány éves korig eshet teherbe egy nő, orvosi segitséggel, orvosi segitség nélkül?

Figyelt kérdés
2018. júl. 6. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Ez nagyon nem korfüggő. Mi az első babánkra 6 évet vártunk, 20 és 26 éves korom között, elvileg a legtermékenyebb éveim voltak. Tök egészségesek vagyunk mindketten, de nem jött össze. Azóta kb az is elég, ha rámnéz a férjem: 4 lányunk van, 6 év alatt. 😄
2018. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
1-es, mint a volt szomszédomék. Fiatalon ők is évekig próbálkoztak, az első gyerek orvosi segítséggel jött össze, és utána lett még 3 természetes úton, 40 felé közeledve. Egy barátnőm nőrokona meg jóval 50 felett lett terhes, már unokája is volt. Azt hiszem 55 körül volt.
2018. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Amíg nincs túl a menopauzán, addig lehet gyereke egy nőnek. Van aki 45 évesen már nem menstruál, van aki még közel a 60-hoz is termékeny elvileg.
2018. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Maximum 50 körül, de már az is nagyon ritka.
2018. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg menstruációs ciklusa van addig elméletileg termékeny. Viszont 45 év felett nem végeznek reprodukciós eljárásokat. Azt nem tudom, hogy állami keretek között vagy teljesen magánban sem.
2018. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magánban a pénz beszél, lásd egyes hírességeknél... Állami keretek között valóban 45 év a korhatár. Nagyon sokan vannak ott a korhatár körül.
2018. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nemrég jelentkeztem be terhességi tanácsadásra.


(Kénytelen voltam lemondani az egyébként fix időpontot.)


Állítólag 48(!) évesen is lehet egészséges gyermeknek életet adni. Konkrétan, meggyőzően beszéltek a telefonban.


Ezt nem tudom elhinni - illetve nagyon ritkaság lehet.

2018. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50-55 éves korig lehet szülni. ez termékenységtől és kliamx és változokortol függk inek mikor jön el
2022. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!