Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből probléma?

Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek és tegnap kellett volna bevennem a második szemet a szünet után, (már egy éve szedem), minden este nyolckor veszem be, de véletlenül elaludtunk a párommal és csak most jutott eszembe. Tegnap este/délután együtt is voltunk. Csak most pótoltam. Lehet ebből baj?
2018. júl. 7. 06:14
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem, még épp benne vagy a 12 órában, nem lesz gond.
2018. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Semmi bajod nem lesz. Mivel már szeded jó ideje így ha kimarad 1 szem semmi nem történik. Amikor abbahagyod akkor is még kb 1 hónap mire kiürül a szervezetből teljesen. Szóval nyugi.De azt tudd hogy gyógyszer mellett is tud lenni baba. Nem elég erős a gyógyszer. Meg ha beteg vagy akkor nem úgy hat. Ha gyógyszert szedsz az is gyengítheti.. Jó ezeket tudni...
2018. júl. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre, mintha az első válaszoló rosszul értelmezte volna. Pontosítok :) NEM tegnap volt a 'gonn' a fogamzásgátlóval, 2 hete. És igen, persze tudom, hogy hányni még terhesség miatt nem lehet. De aggódom, mert még nem éreztem úgy magam sosem. Ha hánytam akkor vagy egyszer, vagy sokszor, de nem pár naponta. Kizárt dolog, hogy terhesség miatt legyen? Hogy valamikor mégis sikerült volna valahogy, csak nem vettem észre?
2018. júl. 19. 05:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést, most keltem. 2 kérdésem van fent, ez meg még egy ahova írtam, hogy már háromszor hánytam. Ma éjszaka írtam ki. Bocsánat
2018. júl. 19. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!