Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelenthet ez terhességet vagy...

Jelenthet ez terhességet vagy mi lehet a probléma? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Hónapok óta próbálkozunk a babával de eddig nem jött össze. A peteérésem június 3-án/4-én volt ez tuti mert orvos nézte ultrahanggal. Meg is mondta mikor legyünk együtt. Június 17-én kellett volna megjönnie a ciklus 28.napján,de hamarabb jött meg 2 nappal. Nagyon elkeseredtem biztos voltam benne hogy nem jött össze most sem. Viszont eléggé eltért az átlagos menstruációtól. Átlagosan 4 napig szokott tartani most is nagyjából eddig tartott viszont nem a megszokott színű és mennyiségű volt. Inkább az első napon volt piros színű utána barnás és simán elég volt egy tisztasági betét nem is kellett tampont használnom. Most 4 nappal azután hogy "elmúlt" enyhén görcsölök és napok óta erős hányingerem van, alig bírok enni, viszont állandóan éhes vagyok. Fáradékony vagyok nagyon bár ebben lehet közre játszik az idő is nem tudom. Orvoshoz mindenképp megyek jövőhéten, nehogy esetleg baj legyen. Szerintetek lehetséges, hogy mégis terhes lennék?

2018. jún. 23. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinálni kell egy tesztet,aztán kiderül.
2018. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csináltam még mielőtt megjött az negatív lett. A kérdés inkább az, hogy ettől függetlenül lehet e baba a dologban vagy más a baj.
2018. jún. 23. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:
De nem kell a nem várt előtt tesztelni. Az felesleges volt, most csinálj tesztet, ha attól van hányingered, mert összejött a baba, akkor már a teszt is kimutatja.
2018. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És most már 100%ra vehető lenne az eredmény vagy előfordulhat, hogy még nem mutatná ki a teszt? (25ös teszt)
2018. jún. 23. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Csinálj mindenképpen még egyet.Ha az is negatív,akkor sajnos nincs baba.
2018. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :)
2018. jún. 23. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Hányingert már magasabb hcg okoz (ha okoz), szóval igen, szerintem 100%, igazából már reggeli pisi sem kell hozzá.


Majd írd meg mi lett!

2018. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teszteltem sajnos negatív lett.
2018. jún. 25. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!