Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3napja kèsik. Terhes vagyok?

Málnamálna kérdése:

3napja kèsik. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

3napja kèsik. Tegnap reggel csináltam egy èrvènytelen Predictor tesztet,nem jelzett se negatívst,sem pedig pozitívat.

Ma reggel egy x epil tesztet csináltam,negatív.

Nem èrzek semmi tünetet. Semmi hasgörcs vagy kívánosság mint mielött megszokott jönni.

Baba lehet a dologban?

Ismèteljem meg a tesztet pár nap múlva?

Megszakításosan"vèdekezünk".

Nem lenne baj ha jönne a baba örülnènk neki :)


2018. júl. 8. 08:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jelenti tutira azt, hogy terhes vagy, ugyanis nem csak terhesség miatt késhet, vagy maradhat ki a menstruáció. De mivel nem védekezel, így megvan az esély a terhességre. Van, hogy későbbi fogan meg, amit a teszt is később mutat ki. Érdemes várni 3-4 napot és reggeli vizeletből tesztelni, de ha az is negatív, akkor gyakorlatilag kizárható a terhesség és valami más lesz a dologban, ami miatt késik.
2018. júl. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Ha már késik, de negatív nincs baba. Nekem 9 nap késés után megjött. Minden nap teszteltem.

Max ha később fogant...

2018. júl. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
En egy masik predictort csinatam volna, az 10-es teszt az xepil meg 25os
2018. júl. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy terhes csak késik, ha terhes lennél pozitív lett volna a teszt.
2018. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

#4: Nekem fogamzás után két héttel (pénteki nap) a legérzékenyebb teszt negatívat jelzett, hétfőn reggel meg már pozitívat.

Ugyanaznap a laborból még negatív eredményt kaptam (kiderült, ők kevésbé érzékeny tesztet használtak).


Szóval, ha még nem termelődik a pozitív eredményhez elég hcg, simán lehet terhesség mellett is negatív a teszt.

2018. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hát èn úgy beleèltem magam..

Pedig tudom,hogy nem szabad!

2018. júl. 8. 09:41
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Azèrt ne csüggedj el...van mèg remèny. Nekem is első babónàl kèsöbb mutatott pozitívat a teszt. Drukkolok!
2018. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Vanyka16 válasza:
100%
Szia. Nálam ugyanez a helyzet. 3 napja késik, semmi mensis érzés. Tegnapi tesztem nem értékelhető, mai x epil negatív. Szorítok neked. Én is örülnék már egy babónak.
2018. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem ma van 21.napja hogy késik.Ma reggel csináltam tesztet ami egyértelmű negatív lett 😣

Több mint 1éve tervezzük a babát!

2018. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

9# vagyok

Kimaradt hogy azért szorítok neked hogy sikerüljön a pozitív teszt 😊

2018. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!