Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ap műtétnél lesz...

Missed ap műtétnél lesz tágitás, ha már egyszer szültem 4évvel ezelőtt természetes úton?

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem 6 evvel a szulesem utan volt mutetem es nem volt tagitas elotte, csak vittek a mutobe es altattak.
2018. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.jajj remélem nekem se kell tágítani.irjak H nagyon fáj.êpp elég ez lelkileg:(
2018. júl. 8. 15:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha mar szultel nem tagitanak. Mindegy hany eve is volt az.
2018. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aki szült már hüvelyi úton, annak nem szoktak felrakni tágítót. De egyébként nem olyan vészes fájdalom, max. kellemetlen. Nekem az első lett missed ab 4 éve, kaptam lamináriát, de bőven kibírható kellemetlenség. Lelkileg meg nyilván szar, sajnálom :(
2018. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem fognak tágítani, és nem is fáj azért annyira, erősebb mensi görcs. Nekem jobban fájt, hogy elment a baba ;(
2018. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.annyira félek:(
2018. júl. 8. 15:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem két sima szülésem volt, és a harmadik lett missed ab, de kérdezték, hogy szeretnék-e még szülni, mondtam, hogy igen és így tettek fel tágítót! De nem vészes!
2018. júl. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mitől függ akkor ez vajon?remélem én nem kapok.mihez hasonlít ez a fájdalom?a vajudásra?
2018. júl. 9. 15:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Menstruációs görcsökre inkább.
2018. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál,holnap megyek.nem ad tágítot mert volt szulesem mar...
2018. júl. 10. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!