Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerült teherbe...

Szerintetek sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Utóljára június 17- én jött meg. 31 napos a ciklusom. Naptár szerint 4- én volt pém. Együtt voltunk 3 es 4 -én is. Viszont közben megjött a citológia eredménye amire az van írva hogy ascus. Félek hogy ettől nem fog összejönni. Március óta próbálkozunk egyébként.

2018. júl. 9. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De most tényleg..ennek a kérdésnek mi értelme? Honnan tudjuk, hogy terhes vagy-e...? ahj..
2018. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Normalis valaszokra lennek kivancsi... pl hogy van e valaki meg aki ebben a cipoben jar. De latom tul nehez kerdest tettem fel egyeseknek...
2018. júl. 9. 18:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz, hanem buta kérdést tettél fel.
2018. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi tegnap szexeltünk, szerinted lehetek terhes? Légyszi válaszolj normálisan akkor. Lehetsz terhes kedves kérdező, most jó?
2018. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Latom senki sem latja a lényeget. Itt az lenne a lenyeg hogy a citologiai eredmenyen az szerepel hogy " Ascus" .

Arra lettem volna kivancsi hogy van e itt vki akinek szinten ilyen eredmenye lett es hogy sikerult e teherbe esnie.

2018. júl. 9. 18:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Google-ben rá tudsz keresni mi az az ascus. Valami hámsejtes dolog, egyes dokik P3-nak tekintik de nem okyan vészes. Hámsejtekben találtak eltérést. Ez nem terhesség.
2018. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Ja értem, szóval, hogy másak összejött-e így? Van akinek igen (P3-al is), van akinek nem..tehát még mindig nem tudjuk, hogy te az vagy e.
2018. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent ha együtt voltál pé-kor egy férfival.

Marcius óta egyébként nem sok idő telt el, ez még nem idő...!

Ugyan nem kerestem rá, hogy mit jelent az ascus, de keress rá te. Egyébként az orvosod nem mondta el mi az? Kérdezd meg tőle, nem fogja leharapni a fejed, és biztosabb válasz lesz az, mint amit mi itt írunk.

2018. júl. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 17.e a nemvárt napja. Nem veled leveleztem véletlenül?
2018. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!