Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » P3 citologia miatt lehet...

P3 citologia miatt lehet pozitív terhességi teszt?

Figyelt kérdés
1honapja voltam rakszuresen kiderült p3-as lett tovább kuldik a korhazba de csak 3het múlva lesz eredmény.. közben multheten teszteltem mert majus25-en volt utoljára meg es mind a két teszt pozitív lett..nőgyógyászom elment szabadságra 23.-an tudok menni hozza, egy asszisztens aki ért ehhez ő mondta hogy a p3 is okozhatja a pozitív tesztet es nincs baba..:/ valakinek volt ilyen?

2018. júl. 9. 18:21
1 2 3
 11/21 babyboom567 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Kolléganőmnek nagyon sok évvel ezelőtt, a gyerekei születése előtt méhnyakrákja volt,kivették a méhnyak egy részét UTÁNA szült 2 gyereket(azóta már unokái vannak).Ennek vagy 30 éve.Azóta minden nagyon sokat változott.Szóval ne aggódj.

Különben szerintem is terhes vagy ha pozitív a teszted.

2018. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
Az első vagyok. Mint írtam nekem CIN3 lett a szövettan, és engem nem műtöttek meg terhesség alatt. Amikor megszületett a fiam, utána még egyszer vettek mintát, az is CIN3 lett, és így jegyeztek elő műtétre. Mindez Németországban.
2018. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
P3 altalaban gyulladas, eros bakterium fertozes vagy hpv. Egyik sem termel ezek közúl HcG-t
2018. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
3# ez igaz csak ha MÁR jelen vannak azok a rákos sejtek, amik termelHETNEK HcG-t, akkor az már nem P3 cytoligia, hanem p4-5
2018. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65%
MÉHNYAKRÁK NEM TERMELHET HCG-T. Utolsó: Olvasd el a válaszom. És hagyjátok a baromságot.
2018. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem baba van. 6!db cisztám volt a legutóbbi vizsgálatomon, kb 1 hónapja. Nemrég pozit teszteltem, elmentem a nőgyógyászhoz, csinált uh-t, vett vért. hcg szerint terhes vagyok, kora szakaszban, 4 hetes körül, uhn még nem látszott semmi, csak a vastag nyh. De cisztám mind felszívódott, még az is, amit már 2 menszeszem sem tisztított ki azelőtt.
2018. júl. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy a terhesség nem okoz p3 eredményt, ha mondta ezt valaki neked az jó nagy marha.

Való igaz, vannak olyan daganatos betegségek, amiktől pozitív lehet teszt, de ez ritka.


Vagy elmész másik orvoshoz, vagy megvárod míg visszajön szabadságra.

Bár én p3-mal nem várnék még 2,5 hetet.

2018. júl. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
15# nem kell egybol igy magadra venni, csupan hozzad "szóltam".. nem támadtalak. Ha meg nem termel hcg hormont,akkor ne keverd ide a rákot.... ☺
2018. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
17# 2,5het alatt semmi baj nem lesz. Ismetelni meg csak 12het mulva fogjak.:/
2018. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szerinted semmi nem lesz 2,5 hét alatt, de a tudattal én nem szívesen töltenék el majdnem 3 hetet úgy hogy lehet hogy egy rákmegelőző állapotba vagyok. Minél hamarabb utánajárnék, minél előbb elkezdeném használni a gyulladás elleni szereket amikkel ilyen esetben kezdik a kezelést. Szerintem minden nap számít, nemhogy 2,5 hét.
2018. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!