Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 5. napja késik, tegnap...

Ma 5. napja késik, tegnap esti teszt nagYon halvány pozitív. Nem kellene ilyenkor már erős csíknak lennie? Mono tesztet használtam. Hétfőn csinálok mégegyet.

Figyelt kérdés

2018. jún. 30. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2. baba egy hét késésnél még tök negatív volt, aztán 2 héttel később lett pozitív, kisebb is 2 héttel, mint menzesz szerint lenne. Lehet, hogy később volt peteérésed. 😊
2018. jún. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? :) én mára nem várom, de a tesztem negatív.
2018. jún. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első babánál 4.nap késésnél volt olyan halvány pozitív, hogy a Férjem nem is látta a második csíkot. Mostani babánál meg 10 nappal peteérés után pozitív lett a teszt.
2018. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most csináltam egy peppino 10 -es érzékenységűt...az meg full negatív...😂 nem értem...
2018. jún. 30. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor valamelyik teszt pecsapott,csinálj Facellét ha baba van az biztosan mutatja.
2018. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pepino teszt nagyon jó :)
2018. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ma reggeliből csináltam még egy 10-es peppinot és az is negatív....

Későn fogant volna és azért nem mutatja még ?

2018. júl. 1. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!