Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma pozitív lett az lh...

Ha ma pozitív lett az lh teszt hány nap múlva kellene megjönnie?

Figyelt kérdés
Alul működik a pajzsmirigyem, amit szülés után elhanyagoltam, 1,5 évig nem szedtem rá semmit és össze vissza jött meg a menzeszem 22-26 napra. 3 hónapja elkezdtem szedni a letroxot, aminek hatására rendeződött minden és elkezdett kitolódni a menzeszem, legutóbb 30 napra jött meg. Elvileg nyaralni fogunk azon a héten mikor megjön és nagyjából tudni szeretném melyik napra várjam. Ezért vettem lh tesztet, na meg babát is szeretnénk.
2018. júl. 10. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az első negatívnál van a tüszőrepedés.Azzal együtt a 14 napon kell megjönnie,de lehet,hogy neked nem 14 nap a luteális szakasz,hanem, valahol 12 és 16 nap között,bár ez a ritkább.
2018. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Általában 28 naponként jön meg. Ez egy nagyon erős általánosítás, lehet 31, vagy akár 21 nap is. Ajánlom, ha már 16 felett vagy, töltsd le a WomanLog-ot! Nekem bevált. A napi testhőmérséklet, és a rendszeresen vezetett menstruációs Napló segít megállapítani az ovuláció pontos napját is. Persze ha emellett nézed a méhnyak állapotát is. A "hormonmentes"nevű YouTube csatornát is nézd meg, ha részletesen akarsz tájékozódni ezekről. Figyelmeztetnek hogy a videós, aki a csatornát vezeti, picit furcsa személyiségű... De sok hasznos dolgot meg lehet tudni a videóiból.

Sok sikert!

2018. aug. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!