Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt elötti tünetek? Vagy...

Nemvárt elötti tünetek? Vagy csak bebeszélik maguknak a nők?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam egy cikket, hogy egyes nők sokszor már azelőtt tudják, hogy babát várnak, mielőtt kimaradna a mensi.

Én ma reggel iszonyatos derékfájásra ébredtem, és napok óta fáj az alhasam, tipikus Premens tünetek, kb 4. nap múlva nem várnám. Ez az elsö próbálkozós hónapunk, nem esek kétségbe ha nem lesz, és tesztelgetni sem akarok két naponta.

Inkább csak az érdekelne, hogy vannak-e olyan tünetek, amikből rögtön éreztétek, hogy baba van a dologban? Már volt egy terhességem, ott egy hét kimaradás után teszteltem pozit, de amig kimaradt nem éreztem semmit, miután nem jött meg is rossz érzésem volt, kiderült, hogy méhenkívüli, a 9. hétig kínlódtunk :(


2018. júl. 12. 11:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem a nem várt előtt már érzekenyek és nagyobbak lettek a melleim. De mivel eső próbàlkozós hónap volt és nálam ez pms tünet is nem foglalkoztam vele. Csak utólag gondoltam vissza rá, hogy erősebben és máshogy fájt, mint szokott.

De ezen kívül semmi.

2018. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem voltam rágörcsölve, úgy fogtunk hozzá, hogy jöjjön, ha akar, minden készen áll itthon, viszont 26 évesen még nem éreztem, hogy sürgetni kellene bármit is. 3 hónap után sikerült, az elmaradt előtt nem jöttek a szokásos tünetek, amik nálam elég erősek szoktak lenni, a mellem viszont nagyon fájt, pedig nem szokott. Így gondoltam, veszek egy tesztet, pozitív lett. Ez volt életem első terhességi tesztje. Persze, lehet, hogy csak pont szerencsém volt, kíváncsi leszek rá, hogy a második babánál, mi lesz. Azt nem gondolom, hogy bebeszéltem a tüneteket.
2018. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Nekem 4 gyerekem van. A harmadiknál és negyediknél már pontosan tudtam, hogy sikerült. Nekem is van egy két speckó tünetem, aminek megjelenése és együttjárása soha máskor nem fordul elő.

És nem csak annyi hogy feszül a cici mint a pms nél, hanem egész más.

A nem vártig még volt 2-3 napom.

2018. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.

Nekem mindig fáj a cicim mensi előtt, most viszont csak a bimbom volt irgalmatlan érzékeny.

Illetve nemvart előtt 2 nappal a buszon majdnem lehanytam egy bácsit. Sosem hányok, ha beteg vagyok akkor sem.


Anyukám mindkét terhessege alatt megérezte. Nem fizikailag, de éppen beagyazodott a húgom, -mivel kórházban dolgozott- felugrott a dokihoz, aki igazolta a megerzeset :)

L.

2018. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tipikus pms tüneteim voltak, azért nem tudtam, hogy terhesség áll a háttérben. Viszont ami gyanús volt, hogy nem teljesen olyan volt, mint máskor menzesz előtt. Máskor lelkileg is meg szokott viselni, síros, depis hangulat ingadosások gyötörtek, de ezúttal nem volt semmi ilyen. És erős hüvelyi folyásom volt, aminek csak ovulációkor volt jelentősége. Szóval ekkor sem tudtam biztosra, hogy gyermeket várok, de nagyon gyanakodni kezdtem és furcsa érzéseim, álmaim voltak.
2018. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!