Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív a teszt?

Pinkpanda kérdése:

Szerintetek pozitív a teszt?

Figyelt kérdés

14 nappal vagyunk az inszemináció után. Esélyes hogy sikerült? Van valaki akinek ilyen lett a teszt és tényleg kismama volt?


[link]



2018. júl. 13. 02:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen.Egyértelmű pozítiv!Szerintem lassan gratulálhatok is.:)

Sok sikert jó egészséget a továbbiakban.

Remélem 1-2 hónap múlva én is látok egy ilyen szép tesztet :)


(Sajnos egy hónapja volt missed ab-om.)

2018. júl. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért egyértelműnek nem mondanám, kedves #1 válaszoló, ennél a tesztnél az egyértelmű függőleges vonal (azaz kirajzolódó kereszt) lenne a pozitív eredmény. Valami dereng függőlegesen, de mindenképpen pár nap múlva ismétlést igényel.
2018. júl. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Erről a tesztről mindenki pont ilyen képet oszt meg. Szerintem ez a teszt semmit nem ér. Tele az oldal olyan nőkkel akik erre azt hitték pozitív és szinte mindig kiderült, hogy negatív.

Akinek a vége pozitív lett, az csak a nagyszámok törvénye miatt van.


Szerintem ez a teszt is egyértelmű negatív. De attól, hogy ma negatív még sikerülhetett az inszemináció. Én a helyedben más tesztet használnék, mert ez totál becsapós.

2018. júl. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én se látom pozitívnak, de szurkolok, hogy pár nap múlva az legyen :)
2018. júl. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a teszt negativ. Vegyel egy masik tipusu tesztet es reggeli, elso vizeletbol tesztelj ujra.
2018. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt a tesztet vennem utoljara ha meg szeretnek rola bizonyosodni hogy terhes vagyok e...

Igy negativnak latom ezt.

Drukk!

2018. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább csinálj más milyen fajta tesztet mert nekem.mindig igy nézett ki es nem voltam terhes.
2018. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van ott valami de mint többen is írták ez a teszt gyakran lesz ilyen sajnos ok nélkül... vegyél egy másikat és csináld meg holnap reggel!

Remélem pozitív lesz!

Írd meg majd mi volt!

2018. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia na mi lett az eredmény?Az én tesztem ugyanilyen...
2018. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!