Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez száradási csík? X-epil 2...

Ez száradási csík? X-epil 2 nappal mensi előtt.

Figyelt kérdés

[link]


Először eltelt 2-3 perc, ránéztem és semmi se látszott. Aztán fogat mostam, tettem vettem. Eltelt 12 perc kb. és mintha már lenne ott vmi. Tudom, tudom várjak, meg minek csinálom ilyen hamar. Légyszi aki érti és nem csak beszólni jön, és csinált már szellemcsíkos vagy száradási csíkos tesztet, csak az válaszoljon.


2018. júl. 15. 08:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A használati útmutatóban le van írva,hogy időn belül kell leolvasni.Az időntúli pozitív nem számít pozitívnak.Tesztelj újra.
2018. júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon gyenge, de van ott második csík. 4-5 nap múlva erős lesz (ha lesz), addig vàrj. 😊
2018. júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hogy idontul pozi tenyleg az volt. Nem feltetlen igaz hogy az idontuli az semmi..


Drukkolok

2018. júl. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Az enyém is ilyen volt. Először nem látszott semmi. Otthagytam a tesztet a fürdőbe, tettem vettem, majd megint megnéztem kb 15 perc elteltével.. és ott volt a csík.. és bizony terhes vagyok.

Holnap ismételd meg egy 10-es tesztel. Az már jobban fogja mutatni.

Én is így csináltam.

Ja és mégvalami!! 12 perc alatt nincs az a teszt ami megszáradna!!!! Én 20 perc múlva néztem hogy jéé pozitív és még nyirkos volt a teszt!!!

2018. júl. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Latszik valami nagyon halvanyan de amikor en teszteltem nekem semmi nem volt ott. Hofeher volt a masik csik alatti resz. Ismeteld meg par nap mulva.
2018. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem xepil tesztrol lenne szó a kérdésben azt mondanám biztató , így viszont azt mondom neked hogy inkább vedd negatívnak ! Akkor nem ér akkora csalódás ha esetleg ez csak ilyen szellemcsik ami az xepilnel igen gyakori !


De ismételd meg pár nap múlva , drukkolok neked !

2018. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én értem a helyzeted, èn is xepillel teszteltem anno kb. 3-4 nappal mensi kimaradása előtt. (Mert sejtettem már vmit)

Először negatív volt, és kb. 10-15 perc utàn megjelent nagyon halványan a rózsaszín csík.

Minden nap erősebb lett :)

2018. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

[link]


Utolsó vagyok. Ez volt a legelső (korai) tesztem.

2018. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem bírtam ki és csináltam egy más típusút is (időközben annyi rosszat olvastam az x epilről)


[link]


szerintem ezen is látszik:) Olyan boldog vagyok :))

2018. júl. 15. 13:48
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, látszik ezen is :) gratulálok ^.^
2018. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!