Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez száradási csík? X-epil 2...

Ez száradási csík? X-epil 2 nappal mensi előtt.

Figyelt kérdés

[link]


Először eltelt 2-3 perc, ránéztem és semmi se látszott. Aztán fogat mostam, tettem vettem. Eltelt 12 perc kb. és mintha már lenne ott vmi. Tudom, tudom várjak, meg minek csinálom ilyen hamar. Légyszi aki érti és nem csak beszólni jön, és csinált már szellemcsíkos vagy száradási csíkos tesztet, csak az válaszoljon.


2018. júl. 15. 08:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én mindkét terhességemnél x-epilt használtam, és egyszer sem csapott be :) ha csík volt, baba is volt!
2018. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok😄Boldog és könnyü babavárást kívánok!!!
2018. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

6-ős vagyok !


Gratulálok ez már tényleg tagadhatatlanul pozitív !


Sok boldogságot !

2018. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
4# es vagyok!!! Jól le lettem pontozva bár nem tudom miért, hiszen én is azt állítottam hogy pozitív az x-epil teszted! Nekem is “időn túl” lett pozitív, mégis terhes vagyok. Boldog babavárást!
2018. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Én senkit se pontoztam le
2018. júl. 15. 22:41
 16/16 A kérdező kommentje:

Még ide írom (hátha vki később nézi a kérdéseket) valószínű azért látszott ennyire hamar a pozitiv teszt, mert ikreket vártam.

Sajnos nagy fájdalmamra elveszítettük őket 25 hetesen, de a teszt témához hozzátartozik hogy valószínű az ikresség miatt volt magasabb a hcg szintem.

2019. jan. 6. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!