Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet ebbol baba?

Szerintetek lehet ebbol baba?

Figyelt kérdés
Naptar szerinti ovu elott 9. 8. 7. 6. Napon egyutt voltunk vedekezes nelkul, es 4. 3. 2. 1. Napon is, naptar szerinti ovun is es utana meg 2 napig. Biztos masnak sok, de mi birjuk, szoval nem kell a lenezes stb. Szoval nem szokott pontos lenni az ovum, es mindig tudom mikor van mert sok valadekom van olyankor meg ugye gorcsolok. De most vegig volt kb 4-5 napig valadek, es ovu elott egy 3 nappal kb eros gorcseim voltak neha, de csak este. Ilyen nem szokott lenni, es elegge furcsallom, nem tudom hova tenni ezt. Szerintetek akkor volt ovum? Akkor osszejohetett a baba?

2018. júl. 16. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet.
2018. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha egészséges pár ovukor van együtt, az esély 20%. Szóval 20% hogy összejött.
2018. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
"Biztos masnak sok, de mi birjuk, szoval nem kell a lenezes stb."????? Wft?!
2018. júl. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

3., már a kérdésből látszik mennyi esze van, a megfogalmazás már másodlagos :) :)


(imádom ezeket a "felsorolom a szexeimet és találgassunk lesz-e gyerek belőle" jellegű világelső ostoba kérdéseket....sok hülyeséget látok itt de ezek a kérdések az abszolút csúcstartók)

2018. júl. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem oktatast kertem, hanem valaszokat, de latszik a rosszindulatu emberek tobbsegbe vannak. Kicsit vegyetek eszre magatokat, mielott idejottok okoskodni.😉 Azert irtam oda, mivel lattam mar mashol, hogy belekotottek emberekbe, akik leirtak hogy mennyit voltak egyutt, es en csak megprobaltam megelozni ezt, de hiaba, igyis vannak kotozkodo emberek, sajnalatos modon. De semmi baj, el van nezve, ha megkerhetlek titeket utolso es utolso elotti ne irjatok tobbet ide, amig nem tudtok ertelmes valaszt adni. Koszonom.


Akik normalis valaszt adtak, azoknak meg koszonom.

2018. júl. 17. 13:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ez tényleg egy felettébb ostoba kérdés! Tudod ha van eszed, hogy ha védekezés nélkül dugsz peteérés környékén akkor kb. 20-25% hogy baba lesz, de hogy te ebbe a 20-25%-ba beleesel-e, az Isten sem mondja meg. Mit szeretnél ezen felül?! Imádom amikor kioktató stílusban ír egy olyan kérdező aki konkrétan gondolkodni sem tud olyannyira sem mint egy tízéves. Kb. 10 éves gyerek is tudja hogy dugi=baba de nem biztos.
2018. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire okosnak érzed magad, akkor elárulom hogy a sok szex nem kedvez annak hogy terhes legyél.

2-3 napos sperma jobb minőségű mint amelyik minden nap ürül.

2018. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van eszem. Es tudom, hogy nem konnyu teherbe esni, en masfel ev utan estem teherbe eloszor, es elveteltem, most ugyereztuk ujra probalkoznank...de nem hiszem, hogy artottam volna neked, vagy barki masnak, hogy lekezeloen beszeljenek velem. A kerdesemre vonatkozo valaszt mindenesetre koszonom.
2018. júl. 17. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!