Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Januárban belekezdünk a Baba...

Januárban belekezdünk a Baba projektbe, érdemes elkezdeni inni az Inofolicot vagy csak ha nem sikerül?

Figyelt kérdés

2017. nov. 11. 01:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Erdemes elkezdeni, de en helyette az inozitol port javaslom (en a VitalTrend-nel vettem Ujpest fele ha jol emlekszem, de a neten megtalalod). En is azt szedtem :) A nogyogyasz javasolta, mert ugyanaz az osszetetele, mint az inofolicnak, es harmad annyiba kerul :) Annyi a kulonbseg hogy az inozitol porhoz 200 mcg folsavat pluszba be kell venni, es igy teljesen, 100%-ban ugyanazt kapod mintha inofolicot innal. :)
2017. nov. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes!
2017. nov. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%

Szoval januarig semmi szex, mert a projekt csak januartol indul.

Vagy dec 31-en este meg ovszerrel dugtok, ejfel utan meg anelkul... Ertem.


Igen, erdemes, es en is azt javasolom, amit az elso irt. De minimum valamilyen terhesvitamint szedj, elegendo d vitaminnal. Ez nagyon fontos. Sok sikert es jo babazast!

2017. nov. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

10 éve együtt vagyunk a Férjemmel és minden fontos döntést megbeszélünk, átgondoljuk. És ahogy mndod, január 1-jétől nem védekezünk. De mindegy, mert ha valaki nem tervezi a Babát vsgy nem gondolta jól át azt ugyanúgy leszólják, mint most engem, aki viszont rendesen felkészül rá a Tesóra.


Köszönöm az építő jellegű válaszokat. Mikor kezdjem el? Januárban? Vagy akár már most?

2017. nov. 11. 07:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Az inofolic ot igazán azok isszák akinek ir jük van.inzulin érzékenyítő.

Lehet bekavar a ciklusodba.

Én ir es vagyok 2 tasak sok volt .rosszabb lett tőle az értékeim.sőt a ciklus is hosszú volt tőle.Most jó mert nem iszom.

De mi már nem tervezünk babát

Az inofolic nem ciklus függő.bármikor elkezdheted

2017. nov. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs semmilyen hormonalis vagy szervezeti problemad, ne szedj/igyal olyan cuccot ami ezekre hat, mert a vegen osszezavarod a ciklusod vagy ugy hazavagod, hogy a doki honapokig probalja majd rendbeszedni!

Ha egeszsegesek vagytok, egy dolog kell: szex vedekezes nelkul es majd jon. Aki igy ragorcsol hogy mar honapokkal elotte megtervezi hogy milyen gyogykeszitmenyt szed majd, holott nincs is semmilyen baja amire szedni kene, ott csak problemat fog okozni.

2017. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Ha nincs ciklusproblemad, szerintem is felesleges szedni. Akkor eleg a 200mcg folsav/nap, amit ha ilyen tudatosan keszultok szedhetitek mind a ketten mar most. Bizonyitottam jobb "minosegubbek" lesznek tole a spermiumok, ezaltsl nagyobb esellyel jutnak el a petesejtig :) Neked meg azert jo mert lesz ideje kicsit feltoltodie a szervezetednek mert a babanak szinte az elso pillanattoo szuksege lehet a folsavra.
2017. nov. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első Baba rögtön sikerült 14 év fogamzásgátló után. Most 5 hónap szedés után fogom abbahagyni. Remélem megint azonnal sikerülni fog. Csak szeretnék tudatosabban készülni rá.
2017. nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs ir problémád felesleges inni. Többet árthat mint amit igy használ plusz elég drága a semmiért inni szerintem.
2017. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Akkor maradok a folsavnál meg decemberben elkezdek egy terhesvitamint.
2017. nov. 12. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!