Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Lehetek terhes?

Mi lehet ez? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Elég rendszertelen a havi vérzésem, május 8-án és június 14-én jött meg utoljára. Ciklusaim 30-33 naposak. Július 14-én, szombaton sötétbarna folyást/vért vettem észre a tisztasági betéten. Lehet ez a stressz miatt, vagy esetleg beágyazódási vérzés volt? Előtte nem tapasztaltam ilyet. Párommal június 29-30án voltunk együtt, megszakítással védekeztünk (tudom, hogy ez nem helyes) . Nagyon hipohonder tudok lenni, és az utóbbi egy hónapban sokat stresszeltem, utaztam, nem igazán voltam itthon. Félek is a teherbeeséstől is.

2018. júl. 17. 15:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm 10-es :)
2018. júl. 18. 19:31
 12/14 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Válasszatok fogamzásgátlást, hogy elkerüld ezt a parát. 😊
2018. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
sziasztok ! a menstruációm szokasos 4-5 napig tartott, rendes, elénk piros vérzés . 18-án jött meg, mostanaban (25.e) nagyon kipattogtam, zsírosabb lett a bőröm. ez a korábban említett stressztől lehet vagy van esélye a terhességnek? egyéb tunetet nem érzek ! koszonom :)
2018. júl. 25. 21:33
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. De ha még mindig nem vagy biztos benne miért nem veszel tesztet???
2018. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!