Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eddig fogamzásgátlót szedtem...

Eddig fogamzásgátlót szedtem több évig, most mivel babát szeretnék abbahagytam kb.1 hónapja. Eddig mindig rendszeresen jött meg (28 napos ciklus), most 37. napon járok és semmi. Lehetek terhes? Szeretnék minél több véleményt!

Figyelt kérdés
A hasam "görcsölget" már egy hete, de olyan érdekesen, többet iszok mint nemrég, néha hányingerem van, sokat pisilek és még talán annyit, hogy az utolsó menzim előtt egy napot barnáztam ami egyébként nem jellemző rám.Ja, és hétfőn a teszt - volt! Mit gondoltok?
2008. nov. 1. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát végül is lehetsz terhes, de szerintem csak az van ami olyan sokmindenkinél aki abbahagyja a gyógyszert. A szervezeted még nem szokta meg az új helyzetet, össze van zavarodva. Várj 3-4 hónapot, hogy helyreáll-e a rend, ha nem akkor menj el dokihoz. Vagy talán próbáld meg a cickafark teát. Az jó a ciklus beállításához.

A mensi előtti barnázás sok esetben sárgatest elégtelenségre utal.

2008. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a teszt neg.,akkor csak késik.Mivel abbahagytad a gyógyszert a szervezeted így reagál rá.Van olyan nő,akinek 50-60naposak a ciklusai.
2008. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az orvosom szerint ezek a modern fogamzásgátlók már másak. S szerinte az elsö 3 hónap (a fogi után) a legtermékenyebb. A barátnömnél ez be is jött! Nálam sajnos nem! Három hónapig egyáltalán nem volt mensim, s csak utána jött meg rendesen és rendszeresen!
2008. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a fogamzasgatlo egyik elonye, hogy beallitja a ciklust. mivel mar nem szeded, ez az elony megszunik. a szervezetednek vissza kell allnia, bar lehet, hogy baba, nekem is csak a 6. heten mutatta ki a teszt
2008. nov. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanezek a tüneteim voltak, most léptünk a 29. hétbe:)

Szerintem tesztelj még egyett!

Várjuk az eredményt! :)

2008. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ma megint teszteltem (gabriel) de negatív lett :(
2008. nov. 3. 09:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! A 3. válaszoló vagyok. Sajnálom nagyon! Én voltam annak idején orvosnál, kb. 2 hónap után! Azt mondta, hogy a méh nyálkahártyájának fel kell épülnie, s akkor lesz mensi. Ez egyéntöl függö folyamat, van akinél lassabban megy (nálam 3 hónap), s még azután sem mindig pontos! A ciklusod újra be fog állni.

Ha nagyon aggódsz, kérd ki az orvosod véleményét!

2008. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!