Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eddig fogamzásgátlót szedtem...

Eddig fogamzásgátlót szedtem több évig, most mivel babát szeretnék abbahagytam kb. 1 hónapja. Eddig mindig rendszeresen jött meg(28 napos ciklus), most 37.napon járok és semmi. Lehetek terhes? Szeretnék minél több véleményt!

Figyelt kérdés
A hasam "görcsölget" már egy hete, de olyan érdekesen, többet iszok mint nemrég, néha hányingerem van és még talán annyit, hogy az utolsó menzim előtt egy napot barnáztam ami egyébként nem jellemző rám.Ja, és hétfőn a teszt - volt! Mit gondoltok?
2008. okt. 31. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért barnáztál,mert visszatért a peteérésed..ami a fogamzásgátlószedése alatt nem volt . Mostantól bármikor lehetsz terhes,de lehet hogy a sok hormon miatt szabálytalanok lesznek a ciklusaid..ha 3 havi ciklusod késvejön meg és össze-vissza érdemes orvoshoz menni.
2008. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló volt az első terhességem előtt.

Évekig szedtem a tablettát, aztán abbahagytam, hogy babát szeretnénk. Az első menzeszem 9 napot késett! Én is csináltam tesztet, természetesen negatív lett.

Aztán a második menzeszem is késett, akkor már nem csináltam tesztet, csak 10 nap után. Na az már pozitív lett!

Szóval szerintem csak a tabletta elhagyása kavarta meg a ciklusodat.

De ha továbbra sem jön meg, és negatív a teszted, akkor menj el dokihoz, inkább nézzen meg, és mondja el ő is a véleményét.

Sok sikert, és mielőbbi gyermekáldást kívánok neked.

2 gyerekes anyuka

2008. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelore fel van borulva ciklusod a fogamzasgatlo miatt. Adj egy pici idot a szervezetednek, hogy helyrealljon. Segithetsz baratcserje kapcsulaval es palastfu teaval.
2008. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ebből még bármi lehet
2008. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!