Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez lehet megint...

Szerintetek ez lehet megint terhesseg?

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok. 18 evesen volt egy vetelesem 10 hetesen, es amig nem halt el, addig kb ugyanezek a tunetek voltak, mint most. De az elozonel mar a keses napja elott is volt olyan farkasehsegem, hogy ejjel muszaj volt ki mennem enni, mert mar rosszul voltam, mintha semmi nem lett volna a gyomromba. Meg az ubit kivantam, a savanyut, es ezek most is ugyanigy megvannak, meg neha puffadok, hanyingerem van, es 2 napja szur a hasam alja, meg nagyon faradekony vagyok, pedig 3 napja semmit nem csinalok.:D vedekezes nelkul voltunk egyutt a parommal, pont ovulacio kornyeken, ezert is gondoltam terhessegre. Szerintetek?
2018. júl. 19. 00:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Kérdezõ


Az én helyesírási hibáim csak elírások,te vszont nyelvtani szabályokat nem alkalmazol felnõtt létedre

2018. júl. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ha tesztelsz megtudod!


Egyébként igazi kamaszként viselkedsz. 30 éves nő vagyok, van egy pici házam Magyarország legfelkapottabb környékén. Amit kizárólag annak köszönhetek, hogy a nagyszüleim anno ott éltek, illetve annak a szomorú ténynek köszönhetem, hogy már nincsenek velünk.

Sosem vágtam még fel ezzel a ténnyel és ha szóba kerül, mindig elmondom milyen hálás vagyok ezért a nagyiéknak.

Ugye érzed a különbséget?


Egyébként pedig nem kevés saját pénzem ment a felújításra. Valamint több év munkaviszony és egy szép bankszámla van a kezemben. Ezeket már mind magamnak köszönhetem. És ha esetleg be is dobná a párom a törülközőt a síró gyerek miatt, nem okozna gondot sem a számlák fizetése, sem a baba ellátása. N

Nálad mi történne ekkor 19 évesen?

2018. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Előfordulhat.


(Egyébként nem vagy te olyan okos meg szerencsés, mint amilyennek hiszed magad.)

2018. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

Saját lakás 😂Biztos megdolgoztál érte.

Egyébként rgyszerűbb lenne egy teszttel megbizonyosodni a terhességről (ami 19 éves fejjel sajnos nem egyértelmű)ahelyett, hogy itt osztod az észt.

2018. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
48%

Nem bírom ki hogy ne szóljak hozzá! A kérdező kiírt egy normális kérdést, erre letámadták! Ő nem magától "dicsekedett", csak vmilyen módon próbálta megvédeni magát...

Nem mindegy, honnan van lakása???????? És ha örökölte, kapta? Az fáj nektek? Magyar mentalitás....

Kérdező, tesztelj!

2018. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!