Ovuteszt segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretném segítségeteket kérni. Először használtam ovutesztet, ami persze pont rosszkor fogyott el, mert nem napra pontos a mensim. Nem érkezett meg, amit múlt héten rendeltem időbe, csak ma. Az erősebbik tesztet 15.-én csináltam, a két utolsót ma, ami láthatóan borzasztó halvány. 17.-én volt egy kevés folyásom, de nekem máskor sem szokott kirívóan sok lenni, meg puffadtam. Minden nap este fél 7kor csinálom, elötte 2 órával nem iszok. Csak ma készült kettő, mert hajtott a kiváncsiság, mikor meghozta a futár.

Köszönöm a segítségeket.


[link]


2018. júl. 19. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
15.-én volt pozitív, ha ez a kérdés.
2018. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Még annyi kérdésem ha lenne, ha olvasod, hogy akkor is, ha akkor, aznap halványabb volt a csík? Másnap néztem, addigra sötétedett ennyire :-\
2018. júl. 19. 21:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De a legpontosabbak akkor lehetne tudni, ha ovu teszt mellett hőt is mérnél! Előző voltam.
2018. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos hőt mérnem nincs alkalmam, van egy 2,5 éves kisfiam, aki minden nap máskor ébreszt reggel, és éjszaka is kelek még hozzá. És úgy tudom, így nem kapok hiteles eredményt
2018. júl. 20. 21:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyan igy nezett ki az enyem is. De en csak azt vettem pozitivnak ami 2-3 percen belul sotetebb lett mint a kontrollcsik. Ahhoz kepest a masik napi nekem mar negativnak szamitott. Neked a 15.ei pozi.Utana 24-36val van ovud.

26-an volt pozitiv. Ma reggeli hom 36,7 volt nem tudom ez a ho dolog hogy mukodik. Menzi elott szokott csak leesni ugye?

2018. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok most olvasom masnap nezted meg? Akkor az necces mert ha pozitiv akkor annak mar 5 percen belul latszodnia kene. En is irtam ezzel kapcsolatba ki kerdest. Itt van a tesztem.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2018. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges szerinted is, hogy 16-17.-e körül lehetett az ovu? 5 percen belül is látszódott a második csík, de nem ennyire. De a napokban talán kiderül, mostanra nem várom 😊 Ma már volt megjön érzés deréjfájással, de egyenlőre semmi. Köszi a választ
2018. júl. 29. 20:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor igen!! :) Remelem szerencsevel jarsz. Nekem meg van jo par napom mire kiderul hogy sikerult e a baba.

:)

2018. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, és a drukkot, én is szorítok akkor majd neked. Sajnos csak 13.-án, meg 17.-én tudtunk peteérés környékén együtt lenni egyéb okok miatt, de azért reménykedek. 2-3 nap, aztán talán kiderül.

Sajnos a hőben nem tudok segíteni, sosem mértem, és most sem tudom kisfiam változó kelése miatt. De drukkolok 😊

2018. júl. 29. 20:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, nekem pl pozitív teszt után mindig 3-4 napra lesz ovum! A babank is így fogant, a pozitív uvuteszt csak a megemelkedett lh szintet mutatja, nem jelenti azt h mindenkinek másnap meg is reped a tüsző! Vkinek kesobb
2018. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!