Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A vizbázisu síkosító ugye nem...

A vizbázisu síkosító ugye nem gátolja a spermiumok mozgását, illetve nem spermicid?

Figyelt kérdés
A termékeny napjaimban vagyok. Észleltem a nyúlós nyákot, illetve 2-3napja bő folyás om van. Ferjemmel együtt voltunk tegnap előtt, (mikor először észleltem) illetve ma tudtunk més együtt lenni reggel. De sajnos szükség volt a síkosítóra mert szűk voltam. De ez ugye nem befolyásol semmit? Babát szeretnénk

2018. júl. 22. 13:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve nem tudtunk olyan sokszor együtt lenni, mert sokat dolgozunk, és nincs időnk semmire. Pénteken kezdődtek elvileg a termékeny napjaim akkor együtt is voltunk, tegnap nem, de ma reggel igen. Mennyi az esélye így? Holnap is együtt leszünk, utána nem tudunk sajnos, mert a férjem elutazik. 😭
2018. júl. 22. 13:05
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ovu teszt, hogy biztosan tudjad maskor mikor lesz ovud, lattam az elozo kerdesedet ezzel kapcsolatban
2018. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amugy lehetseges a teherbeeses, nekem is igy voltak a tunetek ovukor, es kovi honapban mar nem jott meg.

21 hkm

2018. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1 csináltam ovuláció tesztet pozitív lett. Szóval most remenykedem
2018. júl. 22. 13:17
 5/10 A kérdező kommentje:
De ezzel ez miatt a hülye síkosító miatt most elbizonyosodtam. Mert olvastam, hogy megöli a spermát.
2018. júl. 22. 13:18
 6/10 A kérdező kommentje:
*elbizonytalanodtam. Bocsánat
2018. júl. 22. 13:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg kötelező ráírni, ha spermicid van benne. Ha nincs ráírva, azaz nem tartalmaz, akkor nem gátolja a teherbeesést a síkosító.
2018. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vízbázisú. Nincs rairva. Meg az sem, hogy milyen ph értékű.
2018. júl. 22. 13:39
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha ez meggatolna akkor jó lehetne fogamzásgátlásra..szoval..


Sztem max nem segíti, de meggatolni nem fogja.


Mi olyat használtunk ami segíti és akkor ez sem lehetett baj. ;)

2018. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Legközelebb olyat veszünk ami segíti. De reménykedem azért hogy sikerul
2018. júl. 22. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!