Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minap elvégzett teszt másnapra...

Minap elvégzett teszt másnapra, órákkal később pozitív. lehetséges a baba? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Sziasztok.érdeklődnék hogy ha 24 napos a ciklusom.és 10én volt az ovum elsején az utolso menzesz elsö napja és a tesztem tegnap negatív majd órájkal.később halvány pozitív(délutáni pisi) lehet esélyes a baba úgy hogy 2-3 nappal most a menzesz előtt krémes kicsit nyúlós a történet lennt?A teszt Clearblue vagy még korai a tesztelés?

2018. júl. 22. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bővebben?Szerinted miért nem.lehetséges a teherbeesés?csak úgy érdekelne :-)
2018. júl. 22. 14:48
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem védekeztetek, akkor lehetsz terhes, mint bárki más is. De ennek semmi köze ehhez a teszthez.

Rá is van írva minden tesztre, hogy időn túl már nem lehet értelmezni az eredményt.

2018. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szeretnénk kisbabát igen :-) Van mér egy kisfiam kistesót szeretnénk neki :-)
2018. júl. 22. 14:59
 5/14 A kérdező kommentje:

[link]

ITT A TESZT

2018. júl. 22. 15:01
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan tesztet vegyél, ami piros színanyaggal dolgozik, azokon kevésbé jelenik meg száradási csík. Szerintem ezek is csak száradási van, de drukkolok, hogy ne az legyen! Holnap is csinálj egy tesztet :)
2018. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-) Melyek azok a tesztek?Predictor early?Romed?Gólyahír?
2018. júl. 22. 15:15
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen mindegy, hogy mit mutat a teszt, hiszen leírtad, hogy órákkal később lett rajta valami, az pedig nem számít.

Ettől függetlenül lehetsz terhes. Ha meg kéne jönnie, majd utána tesztelj, előbb felesleges.

Egyébként meg beragadt a caps lock? :D

2018. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem ragadt drága Trollocskám de azért köszi hogy szántál a posztomhoz egy percet hogy lehurrodjad az embert.Unatkozhatsz biztosan direkt így írtam hogy minnél feltűnőbb lehessen a kérdésekben keresők között.....de azért mégegyszer köszi
2018. júl. 22. 15:21
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Miért lennék troll? Normálisan válaszoltam a kérdésre is.

Vagy mit kellett volna írni? Látom, csak az a válasz lesz megfelelő, hogy igen biztosan terhes vagy, akkor is, ha órákkal később lesz ott valami és akkor is, ha napokkal korábban tesztelsz. ÁMEN :D

2018. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!