Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minap elvégzett teszt másnapra...

Minap elvégzett teszt másnapra, órákkal később pozitív. lehetséges a baba? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Sziasztok.érdeklődnék hogy ha 24 napos a ciklusom.és 10én volt az ovum elsején az utolso menzesz elsö napja és a tesztem tegnap negatív majd órájkal.később halvány pozitív(délutáni pisi) lehet esélyes a baba úgy hogy 2-3 nappal most a menzesz előtt krémes kicsit nyúlós a történet lennt?A teszt Clearblue vagy még korai a tesztelés?

2018. júl. 22. 14:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

"A kérdés helyesírásilag kifogásolható (olvashatatlan), vagy indokolatlanul csupa nagybetűs"

Ismerős? :)

2018. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%

Ez a teszt hajlamos a hamis halvany pozira. A digitalisa jo.

Vagy predictor early

2018. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is ilyen volt a ClearBlue tesztem nem vart elott egy nappal. Sajnos masnap delutan megjott. Pedig kezdtem beleelni magam.... nem kellett volna... Masik tesztet vegyel.
2018. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
Ennél a fajta clear bluenál már több ilyen posztot olvastam. Többeknek adott ki "száradási csíkot", mas tesztek negatívak lettek mellette. Holnap vedd meg a legmezeibb tesztet, pl rossmannba 400ft körül van a két db-os kis pálcikás teszt, az teljesen jó. Drukkolok hogy az is legalább ilyen legyen :)
2018. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!