Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17,5 mm üres petezsák, nincs...

17,5 mm üres petezsák, nincs szikhólyag. Hat hetes vagyok papír szerint. Jövő héten kell visszamennem, a doki azt mondta nagyon kétesélyes. Lehet ebből még babó?

Figyelt kérdés
2018. júl. 23. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nem :( 6 hetesen szép nagy petezsákod van, de semmit nem látnak benne..
2018. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt csodáltam, hogy más kérdéseket is elolvastam :( másoknak kisebb :( a papírra jó nagy nyomtatott betűkkel rá is írták hogy életjelenség nem kimutatható :(
2018. júl. 23. 11:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De bár ne lenne igazam és jövőhéten megmutatná magát
2018. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jelentkezem majd addig meg remenykedunk.
2018. júl. 23. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 16-mmig nem láttak benne semmit, missed ab előtt elmentem egy másik dokihoz, ő megtalálta benne a szikhólyagot és embrió árnyékot is! :)


Szóval tanácsolom, lehet el kellene menned még egy dokihoz akinek jobb gépe van, hátha..



Valóban kétesélyes, mert ilyenkor már látni kellene valamit, azonban én nagyon drukkolok neked!

2018. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom

:)

2018. júl. 23. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!