Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeket? Pcos-al beágyazó...

Véleményeket? Pcos-al beágyazódás?

Figyelt kérdés

Pcos vagyok .

Doktor segítségével elértük h legyen peteérésem.

Mai vizsgálat eredménye 10mm méhnyálka és mondta h a tüsző is megrepedt...

Voltunk is együtt a férjemmel..

Eddig minden jó..

Félek h a beágyazódásnál meg akad a dolog a pcos miatt.. Vkinek sikerült

Tapasztalatok


2018. júl. 23. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia ! Hat nekem is kezelve van a PCO , gyógyszert is kapok rá ! Egyszer sikerült eddig teherbe esnem sajnos elment ! Elég korán ! Doki mondta legyek kitartó ... sikerülni fog ! Van peteeresem, érzem de eddig meg sem sikerült !


A barátnőm szinten PCO -s , soha nem kezeltette soha semmit nem tett hogy tünetmentes legyen , mégis 7hetes terhes ! És ugyan benne van a pakliban neki is a vetélés .... de reménykedünk a legjobbakban... és bízunk benne hogy velük marad !

2018. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

PCOS nagyon változó mindenkinél. Nekem és barátnőmnek is van, az enyém súlyos IR-el.

7. hónapban sikerült a baba előtte nem volt vetélésem. Barátnőm már két és fél éve próbálkozik de semmi...

Sajna mindenre van példa. Drukkolok nektek!

29hkm

2018. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

1.5 hét és kiderül.

2018. júl. 24. 23:02
 4/4 mutka válasza:

Én is pcos-es vagyok. Fél éve szedek Inofemet, D3 vitamint és 2 hónapja Merckformin xr 500mg-os tablettát.Felesleg nincs rajtam, heti 5 x edzek.

Még nem tudom sikerült-e, de hányingerem van, nagyon fáj a derekam és azt érzem egész nap csak aludnék,pedig máskor nagyon aktív vagyok. Nem vagyok túl bizakodó, mert eddig sem sikerült sajnos a baba, de tegnap kellett volna megjönnie hivatalosan.(amire nálam nem lehet adni a betegség miatt sajnos). Ha sikerült esetleg és lesz tapasztalatom mindenképpen leírom! :)) Mi is "jókor" voltunk együtt úgyhogy kíváncsi leszek.


Neked is kitartás! Előbb utóbb sikerülnie kell!!

2018. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!