Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három percen belül ki jött ez...

Három percen belül ki jött ez a kis halvány csík. De teljesen mikor meg száradt a teszt már nem látszik. Most pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés
filename=43720180724_150536.jpg
2018. júl. 24. 16:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én negatívnak látom.
2018. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszi tényleg hogy meg néztétek.


Szuper... marhára örülök hogy megbízhatatlan ez a teszt így bizon az eber a terhességi tesztben. Ennyi erővel lehetett volna drágább teszt is.

2018. júl. 24. 23:18
 13/20 anonim válasza:
Szerintem 1 csík. Csináltam már ilyen tesztet, pont így jött ki nekem is, nem babás. De azért szorítok ha babát szeretnétek. Majd írd meg mi volt
2018. júl. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%

Nincs ilyen, hogy megbízhatatlan a teszt.

Vagy nem rendeltetésszerűen használják, vagy annyira akarnak látni (vagy nem látni) valamit, hogy az ellenkezőjét képzelik. Bocsi, kérdező, ezt nem rád értem, csak már a sok okos miatt kijött belőlem.

Van ott valami, de nem egyértelmű, vagy túl hamar teszteltél (nem telt még el 14 nap az aktus óta), vagy negatív, ez esetben a reagens helyét látod.

Élőben van színe vagy szürkés?

2018. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Élőben volt nagyon halvány rózsaszínű. Be tartottam 5 másodpercig martottam bele a vizeletbe és három percen belül za csík. Az a fura hogy meg volt a menstruációm rendesen kb három napig de harmadik napon estére elmúlt.
2018. júl. 25. 10:11
 16/20 A kérdező kommentje:
Van tünetek is feszülő mell emelyges és picit szurkal a hasam .menstruáció előtt voltunk együtt kb egy héttel védekezés nélkül.
2018. júl. 25. 10:13
 17/20 anonim ***** válasza:
74%
Nekem negatív lett a teszt amit csináltam. Szomorú is voltam egész nap miatta, majd este elmondtam a férjemnek hogy negatív. Ő pedig szemrehányóan kérdezte, hogy miért dobtam ki a tesztet? Nem is értettem, hogy miért akar egy negatív tesztet nézegetni, de hát legyen ha ez a vágya. Kikukáztam,és ott volt egy halvány csík. Igaz rá van írva, hogy x perc után ne elemezzük ki a tesztet, de nálunk bevált. Itt szuszog a kislányom a mellkasomon.
2018. júl. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez a teszt pozitív
2018. aug. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2018. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
azóta meg jött.
2018. aug. 20. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!