Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez normalis?

Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés
Julius 10 jott meg a baratommal.julius 11.en szeretkeztunk es hat belem elvezet. 10napra ra 21.en eszre vettem higy mikor pisiltem es kitoroltem magam kicsit vereztem epp h valami. Ma meg wcztem es ahigy toroltem magam atlatszo folyasom volt kicsi verrel. Kicsit megijedtem legyszi segitsetek. Amugy nem reg voltam nogyogyasznal es azt mondta minden jo a mehemmel.
2018. júl. 24. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól még terhes lehetsz, hogy azt mondta rendben van a méhed. A húgomnak így lett a kisfia, hogy 'menszi alatt fogant.

De ha nem akarsz gyereket, akkor egyáltalán nem értem hogy miért engeded hogy beleélvezzenek. Ez nagy felelőtlenség. A menzesz nem védekezés, ugyanúgy teherbe lehet esni.

2018. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom. Csak hat igy jott. De ah nagyon megvagyok ijedve nem csaka terhesseg moatt inkabb h ez normalis e
2018. júl. 24. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg most van ovud.De ha már eltelt 16nap szex óta és azóta mindig védekeztek akkor csinálj tesztet.Az már szerintem kimutatja.Viszont nem hiszem hogy terhes vagy.
2018. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Furcsalom csak mert eddig ilyen nem vot
2018. júl. 24. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia .Szerintem is ovud van..Van h minimális vérzés van..
2018. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak, akiknek van kozepidos Keve mennyiségű vérzések, az lehet az ovuláció miatt. Vannak akiknek közti vérzéseik is vannak(de az nem mindig) . Minden lehet, nem vagyunk egyformák. Nekem pl, közti vérzéseim voltak, évben egyszer kétszer. Stressz, és progeszteronhiany miatt. De ha neked ilyen egyáltalán nem volt még, akkor nem normális. Menj orvoshoz
2018. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat nem volt meg ilyen. De pl ez az idoszakom most eleg stresszes szedulok a fejem faj az idegesseg miatt. Jovohetre van beutalom a korhazba h kivizsgaljank h mitol lehet ez a szedules stb. Akkor ezek szerint attol is lehet?
2018. júl. 25. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!