Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 10 évvel ezelőtt szedett...

A 10 évvel ezelőtt szedett roacuttan okozhat most meddőséget?

Figyelt kérdés
2018. júl. 25. 05:39
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem okoz. Ha meddőséget okozna, nem írnák fel tiniknek és fiataloknak.
2018. júl. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnam..

De az hogy nem irnanak fel olyan gyogyszert barmit ami barminemu kart okozna az mondjuk nem igaz. Mert ez akkor azt jelentene kizarolag olyan gyogyszerek vannak a piacon amik biztonsagosak, es csak olyanokat irnak fel...

lasd millionyi mellekhatas, a nagyon propagalt fogamzasgatlok.. amik igen szepen felboritottak sok no hormonrendszeret... most ezek a borzalmasan karos lombikozasok boldog-boldogtalannak, de az is jobban van beallitva mint ami..

2018. júl. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem azt mondtam, hogy a gyógyszereknek ne lehetne mellékhatása. De a meddőség egy visszafordíthatatlan állapot, ami súlyos mellékhatásnak számít, az említett gyógyszert meg pattanások ellen írják fel. Magzatkárosító, igen, ezért csak szigorú fogamzásgátlás mellett lehet szedni, de ha meddőséget okozna sohasem került volna forgalomba. Vannak meddőséget okozó gyógyszerek, többnyire kemoterápiás szerek, de ott az élete a tét a meddőséggel szemben. Senkit sem tesznek viszont meddővé csak azért, hogy tízzel kevesebb pattanás legyen az arcán.
2018. júl. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Eleve nem okoz meddoseget.

A meddoseg a reproduktiv szervek hibaja.

A Roaccutan magas A vitamint dozisu keszitmeny, a magas A vitamin fejlodesi rendellenesseget okozHAT, amennyiben terhessegben, vagy terhesseg elott 6 honappal ( kell ido mig kiurul ) szedik.


( 2* 1,5 eves kurat csinaltam vegig )

2018. júl. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

De pl. a lombikkal sokkal jobban novelik a hormontermelo daganatok kialakulasanak eselyet, vagy a stimulalasok altal okozott koraibb menopauza a korai petefeszek kimerules vegett. volt aki a tulstimulalasba halt bele. Csak azert hogy gyerek legyen. Ugy, hogy itthon a parok 90%a akiknek nem kene lombik az is megy. Magyaran foloslegesen veszelyeztetnek elsosorban noket a penz miatt, folyamatosan nyomatjak, es persze senki nem tud varni. Kulfoldon nem divat ez a nagy lombikozas pont a az oriasi karokozas miatt, csak itthon.

Tehat mindegy mirol beszelunk, “csak” meddoseg vagy “csak” rak, halal stb.. senkit nem erdekel ha megveszed a gyogyszert.

A nagy HPV vakcinarol is aztan derultek ki dolgok. Ez csupan uzlet, mindig is az volt, senkit nem erdekel epp hogyan hat az emberre. Barmit megetetnek veled a penz miatt en csak ezt mondom. Ebben a gyogyszeriparban nincs lelkiismeret csak gatlastalansag, a km-es betegtajekoztatoban benne van minden. Ok megmondtak. Vegulis nem kotelezo beszedni semmit..


Ertol fuggetlen hogy ennek lett volna ilyen hatasa meg nem hallottam rola.

2018. júl. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyebkent megallapitott meddosseg, vagy te gondolod magad meddonek? Hany eves vagy? Miota peobalkoztok? Voltal kivizsgalasokon?
2018. júl. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is úgy emlékeztem hogy "csak" magzatkárosító hatása van. Lassan két éve próbálkozunk, a kivizsgálások mind megvoltak, minden rendben. Ez csak átsuhant a fejemben. Ajánlották a beültetést, majd ha sikertelen lombik... azt mondtam köszönöm, nem. Fogamzásgátlót sem szedtem soha. Ettől nem hiszem hogy kevésbé vágynék a babára. Nincs bajom az elvvel, csupán félek a mellékhatásoktól melyek hosszú távon jelentkeznének. Szóval furcsán néztek rám, de én inkább várok (29 vagyok)
2018. júl. 25. 08:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem okozhat, csak magzatkarosito, es 3 vagy 6? hónapig. A nőgyógyászom mondta hogy a 3, 6 hónap után már a magzat is egészseges lesz. Az is lett! :)
2018. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Okozhat termékenység csökkenést,de csak hosszútávon alkalmazva(több,mint 6 hónap), illetve ha már kivizsgáltattad magad,annak lenne látható nyoma.
2018. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2018. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!