Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet nem észrevenni?

Hogy lehet nem észrevenni?

Figyelt kérdés
lehet hogy velem van a baj, de hogy lehet hogy valaki hasfájásra panaszkodva megy az orvoshoz, és ott tudja meg hogy valójában ő terhes és most épp szülni fog. ha tényleg semmi változást nem észlel a testén, de hogy azt se érzi hogy MOZOG benne valaki???????
2018. júl. 27. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én csak doku filmben láttam ilyet, de nem jártam utána, hogy van-e valóság alapja.


Ott ilyen sztorik voltak:


Az egyik nőnek eleve rendszertelen ciklusai voltak, volt hogy hónapokig nem jött meg neki, így nem is gyanakodott terhességre. Aztán hízásra fogta a has növekedést, de eleve nem is volt nagy pocakja így nem volt gyanús. Úgy derült ki hogy terhes, hogy idő előtt indult be a szülés, tehát tényleg nem volt nagy hasa.


A másik nő bélmozgásnak vélte a rugdosásokat..


A harmadiknak meg megmondták a dokik, hogy meddő.


De mint mondtam, ezek lehet csak kamu sztorik.

2018. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy az emberek egy része totál idióta. Mindig lehet ilyen sztorikkal találkozni, és szerintem pontosan tudja, hogy terhes, csak struccpolitikát folytat, nem vesz róla tudomást, ignorálja.
2018. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, ezek tudják, hogy terhesek, csak maguk előtt is letagadják. Oké, értem, van, aki olyan hormonzavaros, hogy hónapokig nem menstruál amúgy sem, nem tűnik fel neki. Azt is értem, hogy van, aki nagydarab, és sokáig nem nagyon tűnik fel, hogy nagyobb a hasa. Lehet, hogy nem hány, nincs rosszul sosem. De hogy basszus azt hogy lehet bélmozgásnak vélni, amikor a baba már akkora, hogy kirúgja az oldaladat, azt nem vágom. Vagy amikor úgy kinyomja magát valamelyik oldalon, hogy konkrétan elfdeformálódik a hasad. Ezt én se hiszem el, hogy valaki nem veszi észre.
2018. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés.! Nekem azt mondta egy “nagyokos” nőgyógyász hogy én gyógyszerek és segítség nélkül soha nem fogok teherbe esni. Én kis naív pedig totál bele is éltem magam. Elkönyveltem hogy nem lehetek terhes.

Aztán egyszercsak olyan furcsa lett minden.. nem tudom mi, konkrétumot nem tudok mondani hogy mit éreztem, de tudtam hogy valami megváltozott.

7 hetes terhes voltam! Szóval szerintem azt egy nő érzi! Így vagy úgy, de megváltoznak a dolgok.

2018. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 3as írt, én is így gondolom.Mindent lehet mire fogni de egy kifejlett baba mozgása rohadtul nem bélmozgásra hasonlít.
2018. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy rokonom, aki 7 hónapos terhes volt kb, amikor kiderült, hogy az... Mivel beteg, ritkán jött meg neki a menstruációja, és a kinézete alapján simán azt lehetett mondani rá, hogy csak meghízott egy kicsit. Minden tünetet a betegségének tudott be. Szerencsére a baba egészségesen született.:)
2018. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!