Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellérzékenység és derékfájás...

Mellérzékenység és derékfájás jelentett valakinek babát?

Figyelt kérdés

Nemvártig 4 napom van.

Semmi mas tunetem nincs a mellérzékenység es a derekfajason kivul. De a derekam úfy fáj mint amikor meg akar jönni :(

Görcs nincs !

Nagyon bízok benne hogy baba lesz


2018. júl. 28. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Nekem is 4 nap van addig. Eddig etvagytalansag, mell erzekenyseg (pedig egyik sem szokott) faradekonysag. Vagy beteg leszek vagy orulhetunk ☺️👶🏻
2018. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kivanom hogy neked is baba legyen :)
2018. júl. 28. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fájt a derekam, egyfolytában mindjárt megjön érzésem volt és puffadtam, utána nem jött meg, a mellem nem fájt, de terhesség alatt sem.
2018. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor bizok a derekfajasba
2018. júl. 28. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünetem nem volt csak a 6. héttől. Azért szurkolok
2018. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezekben ne bízz. Ezek a tipikus premens tünetek, amik terhesen is és menzesz előtt is lehetnek bárkinek. Nekem volt néha menzesz előtt is, de 3 terhességből egynél szintén. Abszolút nem mérvadó.
2018. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjött :(
2018. aug. 1. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!