Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Haspuffadás mennyire jellemző...

Haspuffadás mennyire jellemző a terhesség elején? Három napja késik, tegnap teszteltem, de negatív lett. Azòta sem jött meg, de nagyon gázosodom. Mégis a babától lehet ez?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon puffadtam, amikor kimaradt a mensim, de a tesztnek már mutatnia káne szerintem és menstruáció előtt is van puffadás.
2016. dec. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jellemző de más oka is lehet. Én pl menzesz előtti napokban is puffadok, ha van egy húgyúti fertőzésem akkor is (nekem késés is van ilyenkor) meg persze mindkét terhességemnél is puffadtam. Érdemes 2-3 naponta tesztelni, amíg nem jön meg. Én tesztelés után látam mi a helyzet amikor nem baba miatt késett, a gyűjtött vizelet csúnya volt.
2016. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*láttam
2016. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is puffadok menzesz előtt is, de tény, hogy terhesen úgy felfújódtam, hogy azt hittem, kidurranok. Egész fölül a gyomromnál volt olyan pukli, hogy tényleg azt éreztem, ha még kicsit megfeszül akkor kiszakadok... Nagyon kellemetlen volt. Ettől függetlenül ezt tényleg elég sok dolog okozhatja... Nekem egyébként úgy emlékszem, maga az erős puffadás inkább már a kimaradt után 1-2 héttel jött, nem azonnal
2016. dec. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenképp tesztelek holnap vagy holnapután. Addig próbálok sok vizet inni, hátha segít. 😊
2016. dec. 12. 10:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Espumisan gyöngyöt nyugodtan vehetsz be akkor is, ha baba van. :) bár csodát nem tesz, de valamicskét azért segít :)
2016. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!