Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetséges?...

Tanácstalan2 kérdése:

Szerintetek lehetséges? (többi lent)

Figyelt kérdés

Együtt voltam a barátommal június 9.-én és aztán megjött 11.-én. Elkezdtem szedni ekkor a fogamzásgátlót, majd megjött a 4. napon és megvolt 5 napig. Teljesen úgy, mint szokott, sőt szerintem még több is volt az átlagnál.

Mostanában kellene megjönnie ismét, jövőhéten és nagyon fáj a hasam.

Görcsöl és szúrkál az alhasam, néha szédülök. Fel is vagyok puffadva nagyon. De semmi más...


Csináltam már tesztet, de negatív lett. Ennek ellenére, szeretném ha mondanátok véleményt. Lehet, hogy rá is stresszelek..



2018. júl. 29. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a mesterséges hormonok okozzák a "tüneteidet".

Nem vagy terhes.

2018. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem régen történt olyan hogy 6 napot késett, de nem voltam terhes. Fogamzásgátlót szedtem 3 évig, orvos javaslatára szedtem, majd abbahagytam. A menstruációm pontosabb lett és jobban is érzem magam, ha később szeretnél babát akkor lehet hosszútávon nem jó a tabletta.
2018. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!