Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges így a lombik?

Lehetséges így a lombik?

Figyelt kérdés

A kérdésem összetett: Milyen esetben fordulhatunk a lombik programhoz? Mikortól állnak szóba velünk, ha ilyen probléma merül fel.

Párommal nagyon ritkán vagyunk együtt, mert fájdalmas nekem az együttlét, és van, hogy ő el sem élvez. Foglalkoznának velünk ilyen esetben, ha a lombikot választanánk, vagy elhajtanának a fenébe minket, mondván, hogy más pároknak ennél súlyosabb problémájuk van a gyermekvállalás ügyében?

Előre is köszi a válaszokat.


2018. júl. 29. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ertelemszeruen elhajtananak.. igy inkabb ezt ne mondjatok. De megertelek titeket mert nalunk is ez a problema.
2018. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez baj.:( Benne vagyunk már a korban, babáznunk kellene. Ő 29 én 28. Veletek mi a helyzet első válaszoló? :/
2018. júl. 29. 19:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Emiatt nem csinálnak lombikot. Sok sikert a természetes úton való teherbeeséshez! Egy lombikos
2018. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem gondolnám, hogy ilyen esetben csinálnak lombikot, pláne nem államilag támogatottan.

De nem is értem, miért kellene ehhez lombik. Ha csak annyi a gond, hogy nem tudtok normálisan szexelni, de amúgy egészségesek vagytok (neked van ovulációd, a partnerednek meg elfogadható a spermaképe), akkor egy sima inszemináció is megoldás lehet, nem kell ehhez lombik.


Amúgy meg: ilyen fiatalon titeket nem zavar, hogy nincs szex? Ha neked fáj, akkor elhiszem, hogy téged nem....na de a párod? Nem gondolkodtatok még mondjuk szexuálpszichológuson pl? A fájdalmas szexnek legtöbbször lelki oka van...

2018. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Igaz mi meg csak ebben a honapban kezdtunk el probalkozni a mi modszerunk, hogy kezimunka vege fele, pont mielott elmenne berakja. Ennyi idot kibirok en is a fajdalommal.


Egyebkent mar voltam eztel orvosnal, azt mondta, hogy csak nem vagyok elegge “nedves”. De ez hulyeseg, mert az eg vilagon semmi problemam nem volt amikor is elkezdett egyszercsak szornyen fajni a szex, minden pozban. Olyan mimt ha egy kessel dofogetnenek oda bent, pedig az eg vilagon semmi egeszsegugyi problemam nincs.

2018. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Utolsó: biztos nincs semmi nogyogyaszati baj? Mioma? Endo? Esetleg változott valamit a kapcsolat mielőtt fájdalmat lett az együttlét? Privát is jöhet nyugodtan


Lele

2018. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Semmi. Mar mindenre kivizsgaltattam magam kb, tobb orvosnal is. De mindenkina “nedvesseget” tudja csak felhozni peldanak.


En viszont nem hiszem, hogy egyik napra a masikra valami megromlik es ennyire faj. Az egyik orvos szerint tul nyafka vagyok. Hat koszonom.

2018. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Síkosító?
2018. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Meddőségi központban egy év sikertelen próbálkozás után állnak szoba veletek, utána kivizsgalnak. A kivizsgálás eredményétől függően döntenek arról, hogy az adott esetben milyen kezelésre van szukseg.


Tehát lombikot a ti választásotok alapján nem csinálnak.


Én mindenképp javaslom a kivizsgálását, lehet kiderul valami, amit egy egyszerű kezeléssel helyre tudnak hozni.


Lombikos anyuka

2018. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hasznalunk, mindig is hasznaltunk. Nem ez a problema. Konnyebb ezt mondani, mint komoly valaszt adni. Senki sem tudja mi a baj.
2018. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!