Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nőgyógyász által írt beutalóva...

Nőgyógyász által írt beutalóval hamarabb be tudnék jutni a Kaáli intézetbe?

Figyelt kérdés
Kedves lányok! A 6. inszemináción voltam túl, de ez is úgy tűnik sikertelen lett. A doktort felhívtam, mondta, hogy még bízzunk a sikerbe, próbáljunk meg egy utolsó inszeminációt is. A férjem tegnap felhívta a Kaáli intézetet és azt mondta, hogy 2019 november végére kezdődhet meg az első lombik tb-re. Az lenne a kérdésem, hogy az orvos, hogy egyenesen beutal oda, ez az idő megrövidülhet? A másik kérdésem: nálam a tüszőrepedés 17-18mm-nél kezdődik, ez normális? Nem huszon milliméter felettinél szabadna megrepednie? Halmozódik a sok hormontól a teherbeesés valószínűsége, ha többször próbálkozunk inszeminációval, vagy miért bízik az orvos ebben ennyire?

2018. júl. 26. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Beutalóval sem lesz gyorsabb. Nekem azt mondták a kaáliba, hogy ha elmegyek az első konzultációra és nem találnak olyan gondot amit gyógyszerrel kéne kezeljenek előtte, akkor kb az 5. hónapban megkezdődhet a lombik
2018. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jah és az első konzultációra kb 3 hetet kellett volna várni. Kértem is időpontot csak közben lemondtam és nem vágtunk bele
2018. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
5 hónap az már jóóó. De majd 1,5 év, ez szörnyű!!!!
2018. júl. 26. 10:42
 4/9 A kérdező kommentje:
És te hova mentél? Én Szegedre, állítólag itt a legrövidebb a várakozási idő.
2018. júl. 26. 10:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Tb-vel viszonylag hosszú a várakozási idő mindenhol.Nekünk másfél évet mondtak, de fizetősen be lehet kerülni sokkal hamarabb is.(mármint ha zsebből fizeted az egészet).Nekünk végül nem volt rá szükségünk.

Győri Kaáli intézet.

2018. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 10 hónapot mondtak Pesten, 7. hónapban felhívtak, hogy a következő ciklusban kezdhetünk, mert lett szabad hely. Szerencsére nem kellett elkezdeni, mert még abban a ciklusban pozitív lett a teszt, már meg is született azóta a kisbabánk.
2018. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Manka68 ***** válasza:
A Kaáli magánintézmény, semmiféle beutaló nem érdekli őket. Szerződésük van az állammal, ezért fizet valamennyi beavatkozást a tb. Minden más attól függ, mennyien állnak épp sorba náluk, és mi az a vizsgálat, amit kifizetsz náluk, mivel várod meg a tb-s időpontodat. A honlapjukon szinte mindent megtudhatsz. A dokid pedig azért akar még egy inszemre rábeszélni, hogy az ő zsebét tömd. Ha hatszor nem sikerült, hetedikre sem lesz nagyobb az esélyed. :-(
2018. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy halmozódnak az esélyek, mert nyomnak teli hormonokkal:(
2018. júl. 30. 13:17
 9/9 anonim ***** válasza:

KEdves kérdező!


mi lett veletek azóta?

2018. szept. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!