Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 2. Napján lehet peteéré...

Ciklus 2. Napján lehet peteérés? Ha igen mégis mi az oka szerintetek?

Figyelt kérdés
Ovulációs tesztet használok 2 hónapja, mert egy éve hiába próbálkozunk nem jön össze a baba. Sose tettem értem semmit, 2-3 naponta együtt vagyunk a párommal , ahogy előtte is. Mostanában nehezebben indul meg a vérzések mint ahogy szokott, első nap reggel indul pecsételéssel, másnap ömlik belőlem és harmadnap már csak barnázok. Teljes 2 ciklust 65 nap ovu teszteltem, Amikor indul a menzeszem első napja akkor full pozitív az ovu teszt , másnaptól már nagyon halvány. Még is mitől lehet? Nőgyógyász szerint semmi bajom, endokrinolushoz augusztus végén megyek.
2018. júl. 30. 05:16
 1/5 A kérdező kommentje:
4 hónapja ilyen furcsa a menzeszem, előtte reggel rögtön megjött 4 nap vérzés , 5. Nap volt barnázás
2018. júl. 30. 05:18
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj nem vagyunk gépek .... ahogy telnek az évek simán belefér hogy a ciklus is változik akar a hossza a milyensége , a mensi hossza milyensége , mennyisége, ezen dolgok változása nem feltétlenül kóros !


Én pl 2 évvel ezelőttig azt sem tudtam mi az barnazni mensi első napján .... mindig rögtön piros jött ... kb 2 éve jött egy ciklus ... 1 nap csak Barnazas .... másnap jött a piros .... furcsa volt , de a családban van nőgyógyász mondta hogy ne parazzak rá életünk során változnak a dolgok !

Úgyhogy szerintem ne agyalj rajta nagyon ... persze endodokinak vagy a nodokidnak megemlitheted hogy ezt tapasztaltad !


Egyébként én meg a helyedben jobban aggódtam volna akkor amikor 4 nap mensi 5 nap barnazas .... na ez már kicsit abnormális .... hormon problémára utal !!!


Lh tesztre pedig azt tudom mondani ... nekem is volt így , mensi napján reggel full pozi , délután megjött , aztán kiderült hogy PCO-m van és nem tud megrepedni az érett tuszo , ezért magas az Lh hormon ...


Szerintem csinaltass a dokival magadnál egy hormon sort .... mert lehet nálad is ez van .... így meg a teherbe esés esélye szinte minimálisra csökken !


Sok sikert !

2018. júl. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#5 A 4 nap után ,nem 5 napig barnázik,hanem csak 1 napig,az 5-en,ez viszont teljesen rendben van.Viszont tényleg jó ötlet lenne hormonokat nézetni.
2018. júl. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok , elnézést igen tényleg félre értelmeztem !

Az viszont akkor teljesen jó !

2018. júl. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen egy nap barnázás volt utánna. Lesz hormon vizsgálat , teljes vérkép minden. Hát igen 36 éves vagyok, gondoltam arra is hogy már nem vagyok mai csibe :)
2018. júl. 30. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!