Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 napos ciklusnal 9. napi...

28 napos ciklusnal 9. napi peteeres, de megis 28 napra jon meg? Lehetseges?

Figyelt kérdés
Mindig 28 napos a ciklusom, es ha odafigyelek, kozepidoben erzem az ovulacio jeleit is. Valoszinuleg ez a 13.-14.-15. napon meg is tortenik. Elozo honapban voltunk eloszor egyutt vedekezes nelkul, egesz honapban. Persze megjott, pontosan a 28. napra. Viszont elkezdtem agyalni, hogy kozepidoben nem ereztem semmilyen jelet. Ez meg nem is lenne problema. Meg csodalkoztam is, mert a 8. ciklusnapon meg volt minimalis tojasfeherje nyak. De kizartnak tartottam, hogy peteerest jelez. Es hat nem is voltunk egyut, csak par nappal utana. Lehet kivetelesen napokkal ea vart idopont elott volt ovum? De akkor nem kellett volna korabban megjonnie?
2016. júl. 9. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Peteeres utan 14 nappal tudtommal mindenkepp van menszi. Egyuttletekkor nem egeszen lehet elkuloniteni a tojasfeherje nyakot a spermiumtol...regebb nekem is volt mindig...miota gyereket szeretnenk nem vettem eszre egyszer sem...illetve tobbszor is eszeevettem de nem tudtam h mi AZ...
2016. júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon-nagyon ritkàn, de igem van ilyen nekem ilyen volt. egyszer màr feltetted ezt a kérdést és én írtam, hpgy nekem bozony így volt. tovàbvra is javasolnàm a hőmérőzést. sok sikert
2016. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez tankonyvi atlag.

Nem vagyunk beprogramozva. Ez a szamolj vissza 14napot menzesztol vissza es akkor volt ovud, ez nem igaz. Nekem 12-13napra ra jon meg ,19.nap van ovum.

30-31napos ciklusnapnál.

2016. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a nyák mindig megelőzi néhány nappal az ovut (2-3 nap). Ha 8. napon érezted, akkor a 11. napon simán lehetett ovud.

A nyákot nem éreztem minden hónapban, sőt, alig-alig. Most ebben a hónapban nagyon látható volt, még rendszeres szex mellett is, és terhes lettem.

Érdemes lenne ovutesztet venned, legalább 1-2 hónapig, hogy lásd, mi a helyzet.

2016. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia szerintem a nyákra nem szabad adni minden esetben mert pl mulhonapban volt peteérésem mert ultrahangon néztük ès nyák meg nem nem volt.Ès 2 nappal elöbb volt ovum mint ahogy kellet volna ès pontoson 14 napra jött meg.
2016. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!