Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálta már valaki ezt az új...

Próbálta már valaki ezt az új fajta elvileg 10 es érzékenységű facellét? Rá van írva, hogy 10 es

Figyelt kérdés

2018. júl. 30. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

A Facelle nagyon jó teszt, nemvárt napján kimutatta.

De nem "facellét", hanem "Facelle-t" ugyanis nem magyar szó.

2018. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én négyet vettem belőle, mind a négy mutatott egy nagyon halvány második csíkot, vagy úgy is mondhatnám, mindegyiken látszódott hol lenne a tesztcsík. Gondolom ha terhes lennék erősebb csík lenne, de még csak pár napja késik.
2018. júl. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondanom hogy én is mint a második válaszoló úgy vagyok vele hogy jelenleg 3 db olyan facelle tesztem van amin van második nagyon halvány csík .... ami érdekes hogy nem szaradaskor kezdett látszani hanem rögtön ahogy felszívta a vizeletet ,

Na vettem egy xepilt , hogy eloszlassam a kételyt magamban .... erre tessék azon is lett egy halvány csík ! Nem tudom ezt mire vélni !

Jó lenne ha pozitív lenne de ezekre én meg azt mondom negatív !

2018. júl. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves első a könnyebbség kedvéért írtam így tudom mi a neve :D Második válaszoló én is így jártam de mivel 10 es nagyon halvány viszont az exepilen semmi az 25 ös úgyhogy ma veszek egy 10 es Walentint aztán majd látom vagy nem látom ......ez a teszt szerintem azért került forgalomba mármint az új facelle mert sokan írták hogy 25 ös de 10-esnek felel meg
2018. júl. 31. 08:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden teszt tájékoztatójában benne van, hogy a halvány 2. csík is azt jelenti, hogy terhes vagy.

Ha pár napra rá megjön, az azt jelenti, hogy megtermékenyült a petesejt, el is indult a beágyazódás, de nem tudott valamiért megmaradni. Kémiai terhességnek hívják.

2018. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem négy napom van még nemvártig, és most ilyen a facelle tesztem

[link]

2018. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez az új 10-es ? Szépen alakul még kicsit halvány de pozi :) gratula halkan :)
2018. aug. 1. 20:33
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó te normàlis vagy de komolyan mi a szart lovagolsz ezen ...nem ismersz nem tudsz semmit rólam és elítélsz egy sokak àltal pl csoportokban hasznàlt teszt név alapjàn.....komolyan, hogy embereknek mire van ideje ....egyébként az e-xepilt sem így írtam pedig tudom amint làtod...
2018. aug. 2. 06:14
 9/9 A kérdező kommentje:
x-epil na idegességemben most tényleg elrontottam ....korán reggel idegesítem magam ilyen hülyéken
2018. aug. 2. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!