Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek elhalt a baba ha...

Szerintetek elhalt a baba ha kedden csináltam egy 25ös érzékenységű tesztet aminél a két csik szinte egyforma, ma meg egy másik fajta tesztet ami szintén 25ös itt meg a 2. csik szinte alig látszik. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem nem halt el. Mivel két különböző tesztet csináltál, egyáltalán nem meglepő, hogy eltérnek. De ugyanolyan tesztnél is lehet eltérés, ugyanis nem mindig egyforma a hcg koncentrációja a vizeletben.


Ne parázz már ilyeneken. Mikor mégy orvoshoz?

2013. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerdàn, de mèg csak 4+4 napos vagy

ok ugyhogy uh-on nem làtszik sok minden. Az első baba elhalt. Lombikbòl született két lányom ez spontán jött össze.

2013. jan. 12. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel másfajta a 2 teszt, simán lehet, hogy azért lett halványabb. Nekem még ugyanolyan fajtából is lett későbbi teszt kicsivel halványabb.
2013. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, akkor se parázz! A tesztek miatt pláne ne. Nekem az ugyanolyan típusú teszt hétfőn reggel erős kétcsíkos volt, csütörtök reggel meg alig látszott a második csík. Mégis minden ok.


Csak pozitívan! Biztosan nincsen baj. Hétfőn csörögj rá a dokidra, hogy megnyugtatásként adjon valamit ha gondolja. Addig no stressz! És gratulálok kismama:)

2013. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
képzeld én is így jártam, ráadásul ugyanazzal a teszttel lett halványabb ráadásul már 7 hetes voltam. én abból gondolom, hogy nincs baj, mert ugyanúgy vannak terhestüneteim és hétfőig már fél lábon is kibírom. rémísztgettek engem is, de én bízok az érzéseimben. boldog babavárást neked is!
2013. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Leginkább attól tartok hogy a hányinger megszűnt, csak a cicim fáj néha.
2013. jan. 12. 20:40
 7/7 anonim ***** válasza:
A hcg amit a teszt erzekel nem ürül ki csak hetek mulva a szervezetbol.Tehat ha ne adj isten elhalt volna azt a tesztbol sajnos nem tudod meg.
2013. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!